..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Trkiye Cumhuriyeti'nin temeli kltrdr -Atatrk
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - benim ktphanem: ltfen izin almadan girin!..

sebl - benim ktphanem: ltfen izin almadan girin!..
Site i Arama:

- BENIM KTPHANEM: LTFEN IZIN ALMADAN GIRIN!.. -

Yazlar okunmayan kitap kadar deerlidir, yreindekileri yazmayan insan.

mkanszlnza erh Dyorum (ismail sargene) likiler 

Gzlerin annene, ellerin benim ellerime benzemeliydi..Gzlerine baktmda kelebekler kanatlanmalyd pencerelerimden. Aladnda, yreime haner inmeliydi km. lk szcn baba olmalyd ki annene nispet yapaym. Ah glm, ah hazanm..Gelmeyeceksin ite. Ellerimin arasna kk bedenini alp kanmdan, canmdan olan seni delicesine pmeyeceim. Off ne olur sorma nedenlerini, dilim lal. Sorma Elifim, sorma incitanem..Dilimde hasret trkleri, yreimde imkanszln..

Son Nefesim (faruk) tiraflar 

dur! ne olursun dur!.. sen benim son sigaramsn... bitme istiyorum sonsuza dek..yanma daha fazla.. sen sndrmeye kyamadm son sigaramsn...

Bende Yalnz Kekeler Var (faruk) Yzleme 

bende yalnz kekeler var bu ara bir de sana sorarm ey yar peki sende bana dair ne var bunca bende kalan hayalden sonra...

Ho Geldin! (zgr ekmer) Sevgi ve Ak 

Yeni atm beyaz sayfalarn zerindeki ilk yazdr senin gnl yazn… Yeni kurduum ocuksu hayallerin barol senindir…

Erken Boalma (SLEYMAN GNER) Gnlk Olaylar 

Erkenden yatnca erken boalmyor insan. Ben boalmak iin bo beyin aryorum uyku tutmaynca. Ya siz? Boalmann dublr seksi gelebilir size ama ben glmyorum. Ev devimi hi bir silgi silmiyor kara tahtada. Silmeye niyetim de yok!

Susuyorsun...devam et... (pelin onay) Sevgi ve Ak 

..merak edilmeyen bir yrek ka zaman tutunabilir anlarn gler yzne..? Tutundum, rpndm dmemek iin, uurumun kysnda bana uzanan elin yoktu, dtm../ susuyorsun...devam et...

Neden Aklar Sonbahar Tadndadr? (Mehmet) Yzleme 

Neden aklar hep sonbahar tadnda yaanr bilinmez. lk yamurun sevinciyle sokaa klp doyasya slanmaktr ya ite yle balar aklar…

Ben Seni Sana Ramen Sevdim (yeim krl) tiraflar 

En ok da arnmaya altka oalan gnahlarn, bana duyduun o yapay kini, apansz hortlayan, saklamaya altka eline yzne bulaan o babo kederini sevdim.

Biten Bir Akn Can Damarn Kestim Ben (Elif TUNER) Yzleme 

Biten bir akn can damarn kestim ben...Sense, susarak uurladn beni senden

Seni, Seninle Paylaamayacak Kadar ok Seviyorum... (Funda BLGL) Sevgi ve Ak 

Bir senfoninin ok sesli ritminde, hayalini giyinip ssl bir elbise gibi zerime, sonsuzlua uzanan admlarla dans etmekti istediim. Smsk sarldm bir beden yetmezdi ki bana. Kurallarla snrlanmayan, dokunmakla doyulmayan bir eti beklediim. te tam bu yzden sendin istediim.

ve Sen; Ku Olur Gidersin (Mustafa) Sevgi ve Ak 

4 yllk bir vefann, bekleyiin ac neticesi...

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.