..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Özyaþamöyküsü baþka insanlarla ilgili gerçekleri anlatmak için eþsiz bir araç. -Philip Guedella
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Onur Altan
Onur Altan - Pavlonya
Site Ýçi Arama:

Deneme
  Pavlonya (Onur Altan) 1 Eylül 2021 Gelecek 

Yazýn hayatým da beni iyi bir yere getiren Allahýma hamdolsun

Aklýmýn Dalgalarý (Onur Altan) 28 Aralýk 2023 Toplum 

Þu an sadece bir yudum ve bir lokma ile baþlýyorum.

Aklýmýnda Dalgalarý (Onur Altan) 29 Aralýk 2023 Gelecek 

Nesine yar nesine nesine sine sine yar sine sine yardý bana yar olan yar gitti kaldým yarým

Aklýmýn Dalgalarý (Onur Altan) 30 Aralýk 2023 Gelecek 

Harcamak adýna her þey.

Bazen Sarmýyor Sadece Çay Ýçmek (Onur Altan) 31 Aralýk 2023 Yaþam 

Bu benim için mana ve anlam ifade eden eserlerden bir tanesi olacaðýný hayal ediyorum.

Aklýmýn Dalgalarý (Onur Altan) 23 Þubat 2024 Yaþam 

Hayat kýsa belki uzun ama illa ki bir gün çürüyüp toprak olacaðýz. Bir kere öpmedi beni babam hasret kaldým ellerine. Sen ben insan oðlu þu velet kimin oðlu. Aldým cebime 50 lira yarýn meçhul bugünde ölmedik. Adem hava babam anam hiç dünyaya gelmeyen de ölüyor köþkleri olanda.

Pavlonya,ah sevgilim,aðaç ve kadýn ve de adam.

Nalbantlýk
Kýrýlan vazo
Ve de þans

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Onur Altan, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 28.03.2024 16:55:12