..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"Hayranlýðý o dereceye vardý ki; yere düþtü ve kendinden geçti." -Fuzuli (Leyla ile Mecnun)
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Hilal Ünal
Hilal Ünal - Kar Tanesi
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Siyah Kuðu (2. Bölüm) (Hilal Ünal) 22 Þubat 2014 Fantastik 

Anetta Bugün sabah yanýma oturduðum kýzý yeniden gördüm.acaba o olabilir miydi.Acaba o banim aradýðým kiþi olabilir miydi.Acaba intikam ateþimin çakmaðý o olabilirmiydi.

Melek (Giriþ) (Hilal Ünal) 21 Þubat 2014 Aný 

Yaðmur melekler için ifþa demektir.Yaðmurlu bir günde kýzýný aldýklarý zaman o da ifþa olmuþtu.Kýzýný alanlar kanatlarýný kestiler halesini boynuna verdiler ve melek düþmüþtü

Lanet ve Kurban (Hilal Ünal) 20 Þubat 2014 Fantastik 

patikadan giderken sonunda beyaz bir eve ulaþtým.köþeleri ve alt tarafý yanmýþ gibi kurumluydu.etrafýnda biraz dolaþtým.Camlarý ya yýrtýk bir biçimde perdeli yada buðulu veya kapatýlmýþ.sessizce içeri giriyorum.Tahtalar gýcýrdýyor.sanki beni takip eden biri var gibi geliyor.arkama dönüyorum.hiç kimse yok.bir odada yarý yanmýþ bir sandalye vardý yanýndaysa parçalanmýþ kaðýtlar.diðer odada bir çekmece eski bir yatak ve yarýsý yanmýþ eski bir perdeyle kaplý bir pencere.yavaþça üzerlerinde elimi dolaþtýrdým.arkamdan gelen kadýn sesiyle arkama döndüm.yaþlý bir kadýn vardý elindeki kolyeye bakýyordu.birden bana dönerek sen burada ne yapýyorsun dedi

Ölüm Arkadaþým (Hilal Ünal) 18 Þubat 2014 Aný 

Aralýk rüzgarlarý soðuk,soðuk esiyor.100 tane kaldýlar daha 2 gün önce daha 150 tanelerdi.yakýnda kar yaðacak.ilk karla birlikte o gün son yaprakta düþecek .iþte o zaman öleceðim þimdi yaptýðým sadece ölümü beklemek…

Kelebeðin Rüyasý (Hilal Ünal) 17 Þubat 2014 Aný 

Kýzýl saçlý kýz biraz daha yaklaþtý.Yaklaþtýkça meraký daha da artýyordu Kýzýl saçlarý yüzünü kapatýyordu.Saçlarýný geriye çekti.Göle çok yaklaþmýþtý.Önündeki ýslak kayayý fark etmemiþti.Kayaya basmasýyla kaymasý bir oldu.Ormaný delip geçen çýðlýðýný kimse duymadý.Suya düþmüþtü.Çýrpýndý ama nafile hiçbir fayda vermedi.Bir kaç kez suyun yüzeyine çýkmayý becerdiyse de sudan çýkamadý.çok korkmuþtu.en sonunda yorgun düþtü ve kendini suya býraktý.gözleri yavaþ, yavaþ kapanýyordu.en son hatýrladýðý þey boþluktu sanki hiçbir zaman bitmeyecek bir boþluk.Öncesi bomboþ.Sanki hiç yaþanmamýþ gibi.En son mavi bir kelebek.Onu yalnýzlýða mahkum eden yalnýz bir kelebek.mavi kelebekler mezarlarda yaþar.Þimdi ise mavi bir kelebek onu yalnýzlýða gömmüþtü.Onun geçmiþini gömmüþtü

Kayan Yýldýz 1. Bölüm (Hilal Ünal) 17 Þubat 2014 Fantastik 

Ayný saatlerde ninova sarayýnda baþkanýn kýzý arya yýldýzlarý seyrediyordu.yýldýzlarýn içinde kendini belli ederek büyük bir yýldýzýn kaymasýnýn nedenini biliyordu.yeni bir yýldýz doðmuþtu.Kýz kahverengi saçlarýný geriye çektikten sonra ne olur babamlar o yattýktan sonra yýldýzý bulmasýn diyerek dileðini tuttu.babasýnýn ve adamlarýnýn bulunan yýldýzlara ne yaptýklarýnýn biliyordu.yataðýna içinden sürekli ayný þeyi tekrar etti.ne olur onu bulmasýnlar ne olur o yýldýzý bulmasýnlar .

Siyah Kuðu (Hilal Ünal) 17 Þubat 2014 Fantastik 

.Hafif pembe tonlu bebek beþiði pencere kenarýnda duruyordu üzerindeki süsler eskimiþti pembe dolap duvarýn kenarýndaydý.dolabýn içinde bebek kýyafetleri vardý.karþýsýnda bir aynalý masa vardý üzerinde bir bebek ve 10 yaþlarýnda bir kýz resmi vardý. vardý.ikiside gülümsüyordu Yerdeki günceyi aldý en son nota baktý.londra ya tatile gidiyoruz tarih 10 aralýk 1979 Masanýn üzerindeki kalemi aldý ve yeni bir not daha ekledi:Ben anetta salvotor geri döndüm.tarih 13 ekim 2013

Bana Bulutlardan Bahset (Hilal Ünal) 17 Þubat 2014 1. Bölüm 

Bana bulutlardan bahset dedi küçük kýz.Yanýndaki genç kýz gökyüzüne bakarak beyaz masum hayaller gibi sonsuz gibiler ama.. ama diye devam etti kýz onlarýnda her zaman sonu var diyip kalkýp gitti.Küçük kýz yaðmur olup yaðdýktan sonra yeniden doðarlar farklý bir þekilde farklý yerlerde ama yeniden doðarlar diye fýsýldadý

Kar Tanesi (Hilal Ünal) 16 Þubat 2014 Anýlar 

Ben bir kar tanesiyim.Milyonlarca kar tanesinden biri.

Ben bir kar tanesiyim.milyonlarca kar tanesinden biri.Sürekli hayal kuruyorum.Aklýma gelen düþünceleri kaðýda geçirmeyi çok seviyorum.Yazýlarýmý insanlarla paylaþmayý çok seviyorum.Umarým yazdýklarýmý beðenirsiniz

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Hilal Ünal, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 29.03.2024 10:51:39