..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Gerek sanat, gizlenmesini bilen sanattr. -Anatole France
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - Yeim ahin
Yeim ahin - Yeimce
Site i Arama:

Ana Sayfa
  23 Nisan Neşe Doluyor nsan (Yeim ahin) 23 Nisan 2005 Anlar 

Her 23 Nisanda yağan yağmur, tren beklerken ıslanmalar. Bir bayramda kelebeğim, incecik mayomun zerinde kanatlarım yağmurdan ıslanmış.

Ak Kendi Kendine Konumaktr (Yeim ahin) 21 Ocak 2005 Sevgi ve Ak 

Sen vaktinden ok sonra gelen sevda, ben geceler boyu seni bekleyen mavi melek bu ehirde.

Ada Yalnzl (Yeim ahin) 12 Ekim 2004 Anlar 

ok yorucu bir gn . Deliler gibi koturuyorum. Ha bitti ha bitecek kameraman stop bu karede bu film bitecek.

Yalnzlar Palas (Yeim ahin) 6 Haziran 2004 Dler 

Kendi iinde krebeye tutumuken odalar yaras bir trl iyilemeyen kabuklarmz kangrene dnm oktan.

Gnderilmemi Mektuplar (Yeim ahin) 24 Nisan 2004 Sevgi ve Ak 

Seni zlyorum, zlyorum. Sana gre ocukluk bunlar. Ben bu duygular yaamak istiyorum. Sen bana bakma. Ne de olsa ben delinin en delisiyim. Ve senin delin olmak beni daha da delirtiyor.

Hi (Yeim ahin) 24 Ekim 2003 Dler 

An vardi bitti simdi hic animiz kalmadi.. HC kaldi bize... Hic her zaman kolayca kacilan. Neyin var hic.

Ak (Yeim ahin) 1 Ekim 2003 Sevgi ve Ak 

Ak... ...yer yer saanak duygu yal gneli bir havadr.

Yaamak (Yeim ahin) 31 Austos 2003 Yaam 

Sessiz geceyi blen lkla yeni doan bebein alamasdr yaamak. Her eyi akna, oluruna brakmaktr yaamak yolunu bulan su misali.

Dolunayda (Yeim ahin) 19 Mays 2003 Dler 

Ay tutuluyor bu gece - ben tutunmak isterken sevgiye-

Masal bu ya! (Yeim ahin) 7 Mays 2003 Dler 

kmak ben de istiyorum ama krmz balkl kza elmay yediren kt byc beni de felein emberinden geireceim diye kandrd ve bu kuyuya att “ demi.

zlenen Aklara (Yeim ahin) 27 Mart 2003 Sevgi ve Ak 

! Yaanacak gzel gnlerin yeminini etmiken; ak eksikleri tamamlayacakken imdi dur gitme nasl denir ki? En gsz anlarda yaamda olman beklenirken gitmen gerekir senin ak gibi...

Yokluunu Hissettiim duygulara (Yeim ahin) 27 ubat 2003 Dler 

Bir btnn iki paras sanki... Birinin yannda yer almak ikisinin arasnda kalmak demek gibi

Yaam Tadnda (Yeim ahin) 26 ubat 2003 Ak ve Romantizm 

Canmda kanmdasn / Yaam tadimsin derdi /

Melekler ehri (Yeim ahin) 25 ubat 2003 Ak ve Romantizm 

Kk Kz : Melekler rzgar hisseder mi? Melek : Hisseder ama sizin hissettiiniz anlamda deil.

Sevdann Gzleri Ne Renk? (Yeim ahin) 21 Ocak 2003 Dler 

Derinlikler diz boyu, ama gzler direnmitir hayata. Hzn tar kimileri de . Glse

Deli Kzn Ryas (Yeim ahin) 21 Ocak 2003 Dler 

Bir ka mum flemi, dilek dilemi gerek olmayacan bile bile... Bir dilek tutmu gecede

Hznlere (Yeim ahin) 8 Aralk 2002 Dler 

Rzgarda sallanan fener gibiyim. Etrafm aydnlatyorum ama kendim karanlkta yayorum

Son Ak Bahar'da (Yeim ahin) 4 Ekim 2002 Sevgi ve Ak 

Bymek istiyor aklar; rotay ele geirip gizlice deitirmek, farkl denizlere almak, farkl denizlerde dolamak... Bymek istiyor adna hayat denen dev dalgalarn arasnda....

Dneceim Sana (Yeim ahin) 3 Eyll 2002 Anlar 

Hayat sfrlayp sonsuza kadar sende yaamak" Gnlelen sevda... Yldrmlarn ak... Sen deli sevda

Tenedos'ta (Yeim ahin) 22 Temmuz 2002 Dler 

Yalnzm, yalnzlnda yalnzlnn ne kadar aresiz olduunu daha da anlyorum.

Erkek ve kadn hayat. Hayat...Yeimce; Hissederek ve paylaarak alacak odalar yaamlar.

Mutluluk ve glmseme ile...

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Yeim ahin, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 18.06.2024 08:15:21