..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"...Ve hepimiz az ya da çok rüyacý deðil miyiz!" -Dostoyevski
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Deneme > Ýliþkiler > Ayþe Kaya

24 Aðustos 2011
Sevgiliye Kýrgýn Satýrlar  
Ayþe Kaya
Baþ belan oldum ama aþk belan olmam korkma...

:BBIB:
Merak etme sen selam vermedikçe vermem artýk. Sen konuþmadýkça konuþmam da. Baþ belan oldum ama aþk belan olmam korkma, ne zorla girdim hayatýna nede zorla kalanlardan olurum. Susmuyorsam þimdi, ha bire feryat ediyorsam sanma ki geri dön diye, öyle kýrgýnlýklarým varki ancak haykýrarak bir nebze rahatlýyorum iþte.
Sen sustukça ben haykýrdým, sen sustukça ben haykýrmaya devam edeceðim. Yaþayamadýðým sevdam satýrlarda yaþayacak. Benim ecelim olan aþkýn, hüzün satýrlarýna can verecek.
Ve sen… Yine sessizce aklýna estikçe selam vereceksin, oradan buradan sohbet edeceðiz, sen nasýlsýn diyeceksin bende iyi olmadýðým halde “iyiyim” diyeceðim.
Herþeyi sahte yaþadýk biz senle. Sahte aþk, sahte sevgi… þimdide sahte bi dostluk iþte.
Gülüþler sahte, seviþler sahte… varsýn olsun nede olsa yaþadýðýmýz hayatta sahte…

.Eleþtiriler & Yorumlar

:: teþekkürler
Gönderen: Ayþe Kaya / , Türkiye
26 Aðustos 2011
yeliz haným çok teþekkür ediyorum beðenmeniz beni çok mutlu etti. yazarken sanki karþýmda biri varmýþta onla konuþurmuþ gibi yazmayý seviyorum, yazarken sanki dertleþiyormuþum gibi hissediyorum belkide bu yüzden sade oluyor bilmiyorum. istesemde süslü cümleler kolay kolay çýkmýyor benden :))

:: sevgide kýrgýnlýk olmaz
Gönderen: yeliz demirkýran / , Türkiye
25 Aðustos 2011
yaþanmýþlýklarý bukadar yalýn anlatman beni çok etkiledi tbrkler okumaya doyamýyorum mýsralarý.saygýlar

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn Ýliþkiler kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Doðum Günüm
Hayat Kimine...

Yazarýn deneme ana kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Habersiz Ziyaret
Aynalarda Kalan 2
Ey Yar...
Sustum... Mu?
Aþkýmýn Son Sözleri...
Uzaktaki Sevdiðim
Kýsacýk Aþkýmýz
Yalnýzlar Þehri
Hasret Günleri
Aþk Yorgunu

Yazarýn diðer ana kümelerde yazmýþ olduðu yazýlar...
Aynalarda Kalan [Þiir]
Öðrettiklerin... [Þiir]
Bendeki Sen [Þiir]
Gökkuþaðým [Þiir]
Yine Sana Sitemler... [Þiir]
Ýki Ateþ Arasýnda Aþk [Þiir]
Hacým [Þiir]
Rahmet Peygamberi [Þiir]
Bilseydik [Þiir]
Kararsýz Aþk [Þiir]

Ayþe Kaya kimdir?

Niye bilmem hep sonbaharý sevdim, Dökülen yapraklarda buldum kendimi. Bir tarafým olabildiðine mutlu dedim, Diðer tarafým çözemediðim kadar gizemli.

Etkilendiði Yazarlar:
senai demirci, mustafa islamoðlu, ramazan kayan

yazardan son gelenler

yazarýn kütüphaneleri

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Ayþe Kaya, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.