..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Olgunlua erimemi airler dn alr, olgunlua erienler alar. -George Eliot
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > Deneme > Anlar > Hlya Krklarolu

19 Mays 2024
Aquarallyswimming Anlar Birinci Parkur Karg  
Datay ve Datada kar kar

Hlya Krklarolu

Aquarallyswimming anlarm

:GD:

Datay ve Datada belki de kar kar anlarmz yazdk, daha da yazarz, yazacak ok ey var aslnda
Datann iyot kokulu havasn derin derin iime ekiimi iimde tutup vermekte direndiimden bahsettim mi mesel; yok bak bunlar yazmamm sevgili gnlm✍🏻

Tm anlardan nce bugn bayyraaammm biricik gnlm 🇹🇷bayyraaammm🎈🎈🎈

🇹🇷
Bugn 19 Mays Atatrk Anma Genlik ve Spor Bayrammz kutlu olsun sevgili gnlm 👏🏻👏🏻👏🏻yreinden pyorum, nice kutlu bayramlara 🎊✨

Hadi bakalm bayram sevinci kalbimizde anlara gidelim mi? Tut elimden bekletme kalemi✍🏻

Yazacam ve hatta Palamutbknde ki pazardan bahsedemedim, zaman bulup yazmak nasip olsun

Konuya giriimiz adetimiz zere sondan baa doru oluyor bu da bizim yaz sitilimiz biricik gnlm, Palamutbk Data yerine Data Palamutbk stile kalem gerekli 😉

Aylar ncesinden kayt olmutum Data aquarallye baz gnler ayn kanda rally 🏊🏻♀olduunu bile unutmutum.

Kafamz Fransz ehh olacak o kadar Bir de zaman hatrlatr kendini alarmlar kurulu, unutturur mu kendini o bakmdan tarihi; tarihin iradesine vermeli belki de denilebilir adna

O kadar nceden kayt olmutum ki aklmda bir tek
Mays ay denince> Boa burcum ve >Doum gnm olarak iaretli🎂 rally bildirir kendini diyordum rahattm yani

Birka gn ncesinden anmsadm rallyi heyecanla gruba baktm 8/9/10/11/12 Mays az hayflanmad deildim kendime.

Hani bavul Hlyaaa? Pembe bavulun fermuar hatta iki kapa yanlara alarak konmam kanepe zerine; yerlememi kyafetlerden nce t kutusuyla

Hallederiz dedi kendim cevaben, bak hele seeennn dedim aynada kendime bakarak, pck attm iki yanama, koca bir glmsemeyle Mustiden arklar atm. nceliim Aya benzer yreim 💃🏻💃🏻💃🏻

Koyuldum bavul hazrlna, Musti bitince Tango ve zellikle Santa Mariay setim n, yan, geri ve pivotttt 💃🏻💃🏻💃🏻

Bilir misin bilmem; lakin ben yazmasam ve sen okumasan sevgili gnlm nereden bileceksin hayatn ellisinde daha gzel olduunu, parlaman ve dans etmen, halaylar ekmen gerektiini✨

Neyle gideyim uak ile mi otobs ile mi ?

Otobs yolculuunu ok daha severim, uaa nispeten.
Gzlerim ve yreimle dokunurum yol kenarnda ki aalara, kularn cvltlarna elik ederim Talar arasndan fkran irili ufakl ieklerin kokusunu duyarm oturduum koltukta, otobs yolculuu nceliim ta kii direksiyon bana oturana dein😅o da yakndr inaallah.
yi de yol bitmez o zaman💃🏻💃🏻💃🏻

14/16 saat yolculuu grnce uaklara yneldim ister istemez Dnte otobsle gelirim diye dndm.

Uak bilet saat ve fiyatlarna bakarken, be yz liraya bulunca gzlerime inanamadm🎊🎊 bir de baktm ki alvermiim Tutumlu tarafmda varm bak sevgili gnlm✍🏻 yakrrr 👏🏻👏🏻👏🏻

ocuklarma aile grubundan yaznca bilet aldm inanamayacaksnz ama aha da saati 😂😂💃🏻Anneee o saatte ne yapacaksn havaalannda dediler

Yavrularm 23:10 ile 06:30 arasnda ki zamanm sizlere yle anlataym msaadenizle diyerek baladm gruba yazmaya.

evladm watsaptan karak telefona yapt, tedirgin olmulard yle her birinize ayr ayr anlatamam, aile grubumuza yazaym okuyun evlatlarm diyerek pck sesleriyle telefonlarn birer birer kapattm

Olum dedi ki Anne alyorum aklm sende kald ltfen bari bana syle! Olmassss didim sevgili gnlm✍🏻

Anneliim de aramzda kalsn sevimli benim.
Evlatlarm ebeveynlerim ben kzlar gibiyim🙃.

Yavrularm 06:30 uana yetimek iin birincisi tm gece uyumayacam, yok taksiydi, yok havaalan ii kouturmas bunlar uyku saatleri iinde yapacama, 21:00 sularnda sakin sakin yapmam bana daha mantkl geldi Havaalanna sakin admlarla iner, aym, kahvemi yudumlarm dedim.
ok direndiler, sonunda pes etti ebeveynlerim dedim ya az nce yukarda ki satrda sevgili gnlm
imde ki ocua ayak uydurmam tm ilerimin yolunda gitmesini salyor.
ocukluumda yapamammdr byle marklklar, disiplinli anne elinde rahmetler olsun anneciime ok ok faydal deerler katt hayatma.

Amma velkin ben iimde ki ocua hi dur demedim!
Hi bir zaman sus demedim!
Annemden almt grgy, terbiyeyi nerede duracan ve nerede susacan da bildiinden gnlm iimde ki ocuktan yana raz
Tm dizginlerim elinde, o ne isterse o doduumdan beri✨
Direksiyonu Aquarallye kralm hadi kalemim✍🏻

Neden mi aquarallyswimming sevgili gnlm?

nk bu mevsimi, mays aynn tm cazibesini dier aylarda bulmak imkansz ve de kendime gzel bir doum gn armaan olarak dnp karar vermitim.

Souktu deniz, zaman zaman buz olduunu eklemek isterim, ayrcalklyd yani Bir kere kollarna atladn m gerisini mavi bilir

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn anlar kmesinde bulunan dier yazlar...
B On ki
Tekerlek Patlad Zaar
Bilet Kazand
Bir Ka Karnca

Yazarn deneme ana kmesinde bulunan dier yazlar...
Ne Zaman? 2nci Blm
Bir Saa Bir Sola Sallanyorum
Ne Zaman Kltrleneceiz? 1nci Blm
Kltr 4nc Blm
Kltrleneceiz Kltrleneceiz 3 Blm

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Sensiz [iir]
Kendime Kadar (Sevgili Gnlm) [iir]
stemem Demesin Gzme Gz [iir]
Susturur Beni [iir]
Tutulma [iir]
Bylendim [iir]
Yeilky [iir]
Silindir Fra [iir]
Seksek [iir]
Buz Mavi Rengi [iir]

Hlya Krklarolu kimdir?

1970 Erzurum merkez doumluyum. 1972 ylndan bu yana stanbul da ikamet etmekteyim. 5 yllk konfeksiyon deneyimimden sonra 10 yl hizmet sektrnde alan olarak yer aldm. 2016 ylndan itibarenaktif olarak yzme sporuyla ilgilenmeye baladm. Master yzc olarak bir ok birincilik ve derecelerim bulunmaktadr. Yzme sporu dnda, okuluk ve taekwondo ile de ilgilendim. Keman dersi aldm. Dier ilgi alanlarmn iinde Franszca ve keman bulunmaktadr.

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Hlya Krklarolu, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.