..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Mutlu kle oktur. -Darwin
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - Ruh klimleri

Tayyibe Atay - Ruh klimleri
Site i Arama:

- RUH KLIMLERI -

Bana Yakn Olanlar

Analarmza... (Alper AKARSU) Toplum 

...bu ldrtan sessizlii hangisi dinledi,hangisi kulak verdi onlara?Ne yaptlar onlar iin!?Ne yaptklarn ben syleyeyim size.Seda Sayan gibi kendilerine benzeyen,kendilerinin ayns olan kadnlar biraz makyaj,biraz dekolte kardlar ekranlara.Hep b

Balkonlara Aslm Biberler (Kmuran Esen) Toplum 

- Ya kk ama kalemi gl Sevgili Duygu Ergun’a.........-

Yamur (A.Latif RVEN) Doa ve Dnya 

Ve yamur, mezarlar da slatacak… ller slanrsa? De, yeerir mi?

Yokluun, Bahar, Gelincik (A.Latif RVEN) Sevgi ve Ak 

Ak da gelincik gibidir. Ayrlk hemen boyun bktrr. Acyla canl kalr ak. Ve insann grnts, gelinciin yapraklarn dkmesi gibi solgunlar, deiir.

Gzin Abla Olmak (Kmuran Esen) likiler 

Ne haddimeyse!

Ayiek Tarlas (nci iekolu) Sevgi ve Ak 

Nereye,ne kadar yrmem gerekiyor?Ka adm attm,elimde ka var,ka daha lazm?Hayatta ilemlerim eksilerden yana m gidecek yoksa toplama yapmay da renirmiyim bir gn.. Fasulyelerle adm yazmay rendiimden beri belki de hibir e

zedebiyat Hastal / Tehis ve Tedavisi (Kmuran Esen) Glmece (Mizah) 

Dikkat! izedebiyat alkanlk yapyor!

Zaman (A.Latif RVEN) Yzleme 

tkenmelerimiz, uzun bir soluktan sonra iimizde yanklanyor..

eylemeler (mer akahan) Yazarlar ve airler 

ki imge Gven Parknda, almlar gnei en duyarl yerlerine, keyifle gelgit yaptryorlar mevsime.

Anne Olmaya Zaman Bulamamak (Kmuran Esen) Meslekler & Yaam 

Neden bir ocuk annesiyim?

Sendin ste... (Dreamer) Anlar 

Senden baskasi olamaz.. Sensin iste.. Baska kimse bu kadar kaygisiz yuruyemez..

Korkuyorum (Kmuran Esen) tiraflar 

Sevgili anneme ve babama.........

- Aka nat - Evlenin! (Nilay Aksu) Glmece (Mizah) 

Ak bir delilik hali denir ya sevgi onun akll olandr ite. Akn sevgiye dnmne hi bir zaman inanmadim ben; ak ya vardr ya yoktur, varl ile yokluu o denli belirgindir ki; o dnme masalna inandrmak kolaydr da… inanmak, zordur.

30 Euronuz Var m? (Yavuz Nufel) Yaptlar 

Avrupa'nn 7 lkesinde satlan haftalk SESVER GAZETES'nde yaynlam bir makale...

Geceye Ksemem (seyfullah ALIKAN) Yzleme 

Balk kahvelerinin, sahil lokantalarnn klar denizde renkli izgiler gibi uzuyordu. Limanda kendimle konuurken, ay deniz karanlndan srmalarla ssl elbisesini karyordu. Bir aya baktm, bir denize, bir geceye... Deniz, gece, ay ko

ldm Farzettim (Kmuran Esen) tiraflar 

Salarm alnma dkld...........

Satyorum! (ebru) Yzleme 

Evet... Satyorum... Yok mu arttran... ... Be... Hadi ama... Bu ok fonksiyonlu kalbe sahip olmak istemez misiniz... Bakmayn yle gzmn iine... Tamam... Tamam... stne ben para vereceim... On... Yirmi... Yz... Yok mu alan... Hadi ama... Sahibin

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.