..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Cumhuriyet fikir serbestlii taraftardr. Samimi ve meru olmak artyla her fikre sayg duyarz. -Atatrk
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Ktphaneler - Mor Ktphane

ebnem Pikin - Mor Ktphane
Site i Arama:

- MOR KTPHANE -

Buras herkese ak...

Mevlana'dan Mektup Var! (ebnem Pikin) Sevgi ve Ak 

telerden bir mektup var...

Elli Yama Doru Hayatma Giren Erkek (Kmuran Esen) tiraflar 

Sevgili Enes'e........

Sen Yanmda Olmalydn (Kmuran Esen) tiraflar 

Arsz zlem.

Benim Kk Kadnm (Simten K. Ata) Anlar 

Kelime bulmak, cmle yaratmak ve hissettiim sevgiyi harflere bindirip sayfaya yklemek ok zormu, sevgi bydke anlatlmas imkansza dnyormu meer. Yazdm her eyi siliyor ve dnmeye alyorum, en uygun en yce kelimeyi semeye alyorum, olmuyor. Yetmiyor…

stanbul Sizin Olsun (Kmuran Esen) likiler 

Benim gibi kk bir kasabada m yayorsunuz? Zaman zaman evrenizden sklyor musunuz? Kasabanzn olanakszlklarndan yaknyor musunuz? Veya ne bileyim daha byk

Yalnzlk zerine Bir Yanlma/yanlsama (mer krat) Soyut 

Eski bir yazm... Yalnzlk ve dier baz soyut kavramlar hakknda, hibir yerde geen bir yk...

Sarn! Burda Yiyeceim! (mer krat) Didaktik 

Yaprak sarmas hakknda yanl bildikleriniz ve hi bilmedikleriniz...

Yansma (Diren Yardml) Tasavvuf 

Saatlerini bir karncaya ver / Yansman yakalayacaksn / Bembeyaz bir kadn, przl yzeyine dokun, / Kendini hissedeceksin /

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yaratc Yazarlk | Akademika Kitabevi

| Katlm | Okur yelii | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | Sahne Arkas |

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Eser sahipleri, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin ksa alnt ve tantmlar dnda herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr. Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.