..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Kendi grlerim var -salam grler-, yine de her zaman onlara katlmyorum. -G. Bush
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - Levent ler
Levent ler - Fantazya
Site i Arama:

zlediim yazarlardan son gelen yaptlar
Yazarn ve Metnin Ad
Tarihi
Kck Hikyeler - 2, mer Faruk Hsmll (Beklenmedik) 24 ubat 2022
Kk Hikyeler - 1, mer Faruk Hsmll (Bakaldr) 6 Ekim 2021
Yeni (!) Anayasay Kimler stiyor?, Hulki Can Duru (Politika) 7 ubat 2016
Trk Sava Uaklar Diyarbakr' Bombalyor!, Hulki Can Duru (Fantastik) 26 Austos 2014
Referandum Gnnden Ho Sedalar, Vildan Sevil (Gnlk Olaylar) 17 Nisan 2017
Birgn Ben, Belki Bir Srck Kolonisinin inde, Belki Yldzlarla Birlikte Gklerde, Vildan Sevil (Gnlk Olaylar) 6 Nisan 2017

Ermi'in kk bir hareketi ile amazonun boynu krld. Ve ls Thallora doru bir sonbahar yapra gibi savruldu.
Dramatik biimde ortalk son kez birka kalp atmlk sre iin durulduunda Thallor Ellonann ak gzlerini kapad. Ellona iin, dostlar iin ve de kendisi iin bir lm duas okudu. Ayaa kalkt. Silahlarn Ermie doru kaldrp hem Tanrlara yakaran hem de Kara Ermii lanetleyen son szlerini syledi. Szler iyi tanrlarn kehanetlerini haykrrcasna kmt gen adamn dudaklarndan..
Elvin cann alsn blis!

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | Levent ler, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 29.11.2023 20:19:04