..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Bütün sanatlarda insaný þaþýrtan bir yan vardýr. -Alain
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Arama Motoru

ÝzEdebiyat > Þiir > Öyküsel > Hülya Kýrklaroðlu

4 Aðustos 2024
Aquarally Birinci Parkur Kargý🏊🏻♀🏊🏻  
Ahmet emminin þirin ve güzel evinde

Hülya Kýrklaroðlu

:AJI:

Ahmet emminin þirin ve güzel evinde bir gün batýmý daha sevgili günlüðüm✍🏻
Ah bir Datça’ya gidiyoruz anýlara; bir Ýstanbul’da canlý kanlý oturuyoruz kanepede

Hayat çok güzel sevgili günlüðüm ✍🏻
Sen benim gerçek hayatýmsýn hiç abartý olmadan. Yalnýzca belki mini, minnak Ýstanbul’un hislerine tercüman olurken hayal dünyam girsede devreye o kadar olsun kalemde deðil mi ama?

Sana ben ezelden geldim bak
Bi çaðýr hele bak bu yerde durma
O kara göze kaþa ben ki kurban
Taþýyor umu dum aþkýmdan
Nakarat🎤

Ne güzel þarký sözleri sevgili günlüðüm sende söyle güneþ tepeden inerken..Datça’yý an..

Nereden geldiyse dilime iyi ki geldi nakarat,
hem þarkýyý söyleyip
hemde yazýmý yazabiliyorum kabiliyet iþte çok þirince sözlerim kendim yaaaa çok seviyorum ruhum seni.

Seni yaratýp bedenime verene kurban olayým. Ýnsan bu kadar razý olur ruhundan.
Hadi devam edelim ✍🏻
Saat altý buçuk sularýnda kuþ cývýltýlarýndan bitkin düþtüðüm anda Turgut Esen Hocamýza watsaptan
Hocam günaydýn ben geldim Datça’dayým dedim.

Aradan az bir zaman geçti.
Günaydýn Hülya hoþgeldin dedi.

Hoþ bulduk Hocam Palamutbükü’ne servisler saat on da baþlýyormuþ ne yapmamý önerirsiniz dedim.
Sen neredesin dedi ve konum istedi.
Sen gelme orada bekle, seni alýp Kargý’ya geçeriz deyince kuþ cývýltýlarý daha bir güzel geldi.

Tek derdim ciddi bir mesafe yüzülecekti ve ben neden bir gün önce gelmemiþtim diye kendime hesap soruyordum.
Aþk olsun caným kendim. Hem araba alma, hem de bunlar revamý bu bedene?

Aradan biraz daha zaman geçti gün dahada ýþýdý ve köpekcikler ailece baþka yere gittiler.
Yerlere bir kaç tatlý dut daha düþtü az evvel köpekler orada olmasaydý öyle caným çekti ki gidip eðilir alýr yýkar yerdim ama iþte gidemedim. Sanki market ve pazardan aldýðýmýz dutlar sanki nereden toplanýyordu ki?

Köpeklerin ardýndan az bi yokuþ çýkýp sola döndüm ve tekrar yokuþ aþaðý yürüyerek koca pembe bavulumu almak için transfer servisinin önüne indim. Bavulumu alýp apart otelin önüne doðru tekrar yokuþu çýktým tekerlek sesleri eþliðinde ve sevgili günlüðüm yazacak çok þey olmasýna raðmen bana müsaade

Birazdan sahile inip demli çay eþliðinde denizi sereyim yüreðime.
Oradan da yazarým belki bakalým artýk kýsmet.

Söyleyeceklerim var!

Bu yazýda yazanlara katýlýyor musunuz? Eklemek istediðiniz bir þey var mý? Katýlmadýðýnýz, beðenmediðiniz ya da düzeltilmesi gerekiyor diye düþündüðünüz bilgiler mi içeriyor?

Yazýlarý yorumlayabilmek için üye olmalýsýnýz. Neden mi? Ýnanýyoruz ki, yüreklerini ve düþüncelerini çekinmeden okurlarýna açan yazarlarýmýz, yazýlarý hakkýnda fikir yürütenlerle istediklerinde diyaloða geçebilmeliler.

Daha önceden kayýt olduysanýz, burayý týklayýn.

ÝzEdebiyat yazarý olarak seçeceðiniz yazýlarý kendi kiþisel kütüphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi kütüphanenizi oluþturmak için burayý týklayýn.

Yazarýn öyküsel kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Kýrmýzýlýk Sýçradý Sevgili Günlüðüm✍🏻
Yüzde Ýkilik Kýsým Sevgili Günlüðüm✍🏻
Yatak Çeker Ýnsaný
Naci Baba
Sahanda Yumurta
Savur Beni Bana
Çöl ve Kýrmýzý Ýpek
Aquarally Datça Anýlarým
Seksek
Yazý Tura (Sevgili Günlüðüm)

Yazarýn þiir ana kümesinde bulunan diðer yazýlarý...
Herkesin Kalemi Ayný Derinlikte mi Ki?
Çimdikler Beni
Hangisi
Ad Var Ýmza Var
Blender
Döþek
Zirve
Yeþilköy
Rastlantý
Sorun Beni

Yazarýn diðer ana kümelerde yazmýþ olduðu yazýlar...
B On Ýki [Deneme]
Ne Zaman? 2’nci Bölüm [Deneme]
Bir Saða Bir Sola Sallanýyorum [Deneme]
Tekerlek Patladý Zaar [Deneme]
Bir Kaç Karýnca [Deneme]
Bilet Kazandý [Deneme]
Aquarallyswimming Anýlarý Birinci Parkur Kargý [Deneme]
Ne Zaman Kültürleneceðiz? 1’nci Bölüm [Deneme]
Kültür 4’ncü Bölüm [Deneme]
Kültürleneceðiz Kültürleneceðiz 3’ Bölüm [Deneme]

Hülya Kýrklaroðlu kimdir?

1970 Erzurum merkez doðumluyum. 1972 yýlýndan bu yana Ýstanbul da ikamet etmekteyim. 5 yýllýk konfeksiyon deneyimimden sonra 10 yýl hizmet sektöründe çalýþan olarak yer aldým. 2016 yýlýndan itibarenaktif olarak yüzme sporuyla ilgilenmeye baþladým. Master yüzücü olarak bir çok birincilik ve derecelerim bulunmaktadýr. Yüzme sporu dýþýnda, okçuluk ve taekwondo ile de ilgilendim. Keman dersi aldým. Diðer ilgi alanlarýmýn içinde Fransýzca ve keman bulunmaktadýr.

yazardan son gelenler

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Hülya Kýrklaroðlu, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.