..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Yalnzca sevgiyi ret, nk sen osun. -Anonim
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - Emre Ertuhi
Emre Ertuhi - .
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Hoa Kal Sevgilim! (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 An 

2022 tarihinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm ilk ykyd. 2004 senesinde niversiteleraras iir yarmas iin yazdm Ren nehri iirinden esinlendim.

Kiralk Daire Mracaat Apartman Ynetimi (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Kent 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm ikinci ykyd. Kiraclarla ev sahipleri arasndaki anlamazlklar o dnem haberlere konu olmaya balam, esin kaynam bu olmutu. Hikayenin sonunun fantastie kamas ise kursumuzun deerli hocas Ali Turan Grg'y biraz rahatsz etmi olmal ki ncesinde bitirmem gerektiine dair bir not yazmt.

Fra Darbesi (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Bilim Kurgu 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm nc hikayeydi. Elon Musk'n Mars projesiyle ilgili haberlerden esinlenmitim.

Dmelerin Olas Yan Etkileri (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Bilim Kurgu 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm drdnc hikayeydi. Snmaclar konusundan esinlenmitim.

Tad Kaan Brunch (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Kent 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm beinci ykyd. Esin kaynam pek anlaamayan iki kadnn, tekrar bir araya geldiklerinde ilerinde sakl tuttuklar fkeyi delicesine boaltmalaryd..

Asi Melek (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Fantastik 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm altnc ykyd. Eimin yazd bir ksa yknn zerinde bir ok deiiklikler yaparak son haline getirmitim.

Yamyamlarn afa (Emre Ertuhi) 4 Haziran 2024 Kent 

2022 senesinde katldm yaratc yazarlk kursunda kaleme aldm yedinci ve son ksa ykyd. Malum enflasyonun gelebilecei yerler hakknda yazmtm.

Yaama Dair (Emre Ertuhi) 11 Haziran 2018 Deneysel 

.

Ryalar (Emre Ertuhi) 24 Ekim 2011 Deneysel 

Gisalena (Emre Ertuhi) 24 Ekim 2011 Deneysel 

Hseyin Celebi (Emre Ertuhi) 24 Ekim 2011 Deneysel 

Siir Cemal Kafadar'in "Kim Var Imis Biz Burada Yog Iken" kitabindaki bir kisiden kurgulanmistir.

Ren Nehri (Emre Ertuhi) 24 Ekim 2011 Deneysel 

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | Emre Ertuhi, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 22.06.2024 22:15:55