..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Btn sanatlarda insan artan bir yan vardr. -Alain
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - Leyla NAL
Leyla NAL - Ben, Leyla...
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Aman Allahm! (Leyla NAL) 27 Mays 2023 Toplum 

Nereye ve ne kadar hzl giditir bu?

Seni Bekledim Gnlerce (Leyla NAL) 16 ubat 2023 Bireysel 

Vasiyetimdir, kurtulan kardelerimi koruyun, kollayn.

Ben, Uyuyamyorum... (Leyla NAL) 15 ubat 2023 Bireysel 

aresizlik trm

Babalar Gn Hediyesi Babaya zel de Anneler Gn Hediyesi Neden Eve zel? (Leyla NAL) 18 Haziran 2022 Toplum 

Babalara zel olsun...

zr Dilerim (Leyla NAL) 7 Austos 2021 Bireysel 

Gzmde yalar, yreimde yangn, beklerim yamur yasn.

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 7 (Leyla NAL) 16 Ekim 2020 Toplum 

Hadi anlarm Ankarallar denize kosun kaplumbaalar gibi, stanbulun denizi mi yoktu? Bodrumun kanlmaz gelecei stanbul'unkiyle benzer mi? Peki nasl duracaz, bizi kim durduracak?

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 6 (Leyla NAL) 16 Ekim 2020 Toplum 

Bodruma doydum desem sokaklar denize kmayan bir ehirde yaayan olarak maviliklere doymak pek de mmkn deil ama Bodrum da rant insanlar ok yordu beni ok ve eski tad alamyorum maalesef.

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 5 (Leyla NAL) 15 Ekim 2020 Toplum 

nsanlar, yani yrenin insan size yardmc olmak iin elinden geleni yapard. Zaman ierisinde topraklar para edince onlar da bozuldu. Bir filimden bir replik aklma geldi Para adam bozar. nsanlarn gzelliine bakar msnz, kiracs olduunuz bir evin sahibesi sizin iin erkenden kalkp dolma hazrlyor. Bizim insanmzn byle gzellikleri vard, peki hala var m?

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 4 (Leyla NAL) 15 Ekim 2020 Toplum 

Her ak gibi Bodrum beni ok zd, hatta bir dnem ayrlmaya karar vermitim de ailem zorlad.

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 3 (Leyla NAL) 15 Ekim 2020 Toplum 

"Dnyaya nasl grndm bilmiyorum; ama ben kendimi, henz kefedilmemi gereklerle dolu bir okyanusun kysnda oynayan, dzgn bir akl ta ya da gzel bir deniz kabuu bulduunda sevinen bir ocuk gibi gryorum" Isaac Newton.

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 2 (Leyla NAL) 15 Ekim 2020 Toplum 

yle bir ak hikayesi ite!

Son (Yarm) Ada, Bir Bodrum Masal - 1 (Leyla NAL) 15 Ekim 2020 Toplum 

Benimkisi bir yaam hikayesidir. Bu hikayede ak arayanlar, ak Bodrumadr, beddua ise bugne getirenlere.

Korona Gnlm - 2 (Leyla NAL) 12 Nisan 2020 Yaam 

Bugnlerde en ok istediim sevdiklerime sarlp apur upur pmek, pmek. Biz ailecek kahvaltda sohbet etmeyi ok severiz, bugnlerde herkes mesafeli oturuyor, ayn anda sofraya oturamyoruz, sofrada konumak yasak, zira alan olarak ben arada darya kyorum, alverie dar kyorum, eve her getirdiim eyi srekli ykamaktan ellerim alerjiden yara oldu. O basit ama gzel gnlerimi ok zlyorum. Peki siz en ok neyi zlyor ve bu gnler geince ne yapmak istiyorsunuz, sizce insanolu bu beladan dersini alr m?

Korona Gnlm - 1 (Leyla NAL) 9 Nisan 2020 Yaam 

Covit-19 Tm dnyada yaylrken ve evde kalmamz istenirken yaadklarm, hissettiklerim. Ortak duygu ve dncelere tercman olmaktr dileim.

Korona Gnlm (Leyla NAL) 21 Mart 2020 Bireysel 

Sonumuz mehul

Ah Kelepem, Ah Sevdam (Leyla NAL) 10 Mart 2019 Bireysel 

Ah Kedi (Leyla NAL) 3 Mart 2019 yksel 

Kedi ite

Varlmn Farknda msn? (Leyla NAL) 8 Mart 2018 likiler 

Farkndalk bekliyorum. Adalet istiyorum.

Yalanmaktan Korkuyorum (Leyla NAL) 1 Mart 2018 Bireysel 

Sen Gittin ve Ben Bymedim (Leyla NAL) 11 Nisan 2016 zlem iirleri 

OKUYUCUYA

Neden bilemiyorum ama ylda 300’den fazla iir yazdm…
Her eye dair yazdm…
Ama illa sevgiye…
lla aka...
lla sevdaya…
lla hasrete dair…
Pek ok eyi paylamaya altm sizlerle…
Yaadklarm…
Yaamak istediklerimi…
Hayallerimi…
Hsranlarm…
zlemlerimi…
mitlerimi…

Bilmem beenir misiniz?

Ben, Leyla...

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | Leyla NAL, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 22.09.2023 11:59:38