..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
lmden sonra yeni bireylerin olduu konusunda umutluyum. -Platon
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Bilim Kurgu
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Giderken
Zeliha Gkkan
iir > Yaam

Giderken Gideceksin biliyorum Dalgn duruundan belli Gzlerini karndan suspus oluundan belli Saklyorsun yreini o titreyen ellerini Hadi al git her eyimi Al gtr benden Neler ektim biliyorum sana iyilik diliyorum Gidersen git glgeni de al gtr benden Yanl yollardan m getik yanl arabm atk Yanl zaman m setik Bilinmez neden Gideceksin biliyorum Dalgn duruundan belli Gzlerini kar

[DEVAMI]

Arama Motoru

zEdebiyat > Roman > Bilim Kurgu
 Kovan Savalar ykleri  (Levent ler)

8 Blmlk yk dizisini daha nce ykler ksmnda yaynlamtm fakat sonra ilk 2 blm dndakileri kaldrmtm. Bir sredir roman olarak toparlayp tek para halinde zedebiyat sayfalarna geri koymay dnyordum. te burada. Daha nce 8 blm de okuyanlar iin yeni bir ey yok. Okumadysanz bilim kurgu ve aksiyon macera sizi bekliyor.
 Zervus Grevi: Blm 1  (mer Kandurol)

nsanln artk Dnya'da olmad, Zervus isimli bir gezegende igalciler olduu bir gelecekte, ilerin ve dengelerin yeniden kurulmaya balad bir dnemde, Wiki adnda elimsiz bir gencin artk snrlar amaya karar vermesiyle olaylar balar.
 01 02 Yamantau  (Mehmet Sinan Gr)

yknn esin kayna: Bir fosil kazsnda bulunmu milyonlarca yl ncesine ait bir cvata. Dnyadan ka uygarlk geti, ka kyamet yaand kim bilir? Daclar, maceraclar, Yamantau'dan holanabilirler.
 Macerac Hamit'in Maceralar (Blm5)  (Hamit zdemir)

Yl 2020'de Star Wars'tan ilham alarak ahsm tarafndan izilmi.Ve yazya aktarlmak istenen bir izgi roman serisi.
 Dnya Tanyor 3  (Tuna M. Yaar)

Roman bu ya insan inanrsa dnya denen yer kre bile tanr. Arimet'in dedii gibi "Bana bir dayanak noktas verin. Dnya'y yerinden oynataym."
 Dnya Tanyor 8  (Tuna M. Yaar)

Roman bu ya insan inanrsa dnya denen yer kre bile tanr. Arimet'in dedii gibi "Bana bir dayanak noktas verin. Dnya'y yerinden oynataym."
 Dnya Tanyor 7  (Tuna M. Yaar)

Dnya Tanyor 6  (Tuna M. Yaar)

Dnya Tanyor 1  (Tuna M. Yaar)

10 
 Dnya Tanyor 2  (Tuna M. Yaar)

11 
 Dnya Tanyor 5  (Tuna M. Yaar)

12 
 Benliimi Grdnz M? (Romandan - Bilimsel Yanlg)  (Berat Uyank)

Berat Uyank'n "Benliimi Grdnz M?" adl romanndan bir kesit
13 
 Dnya Tanyor 9  (Tuna M. Yaar)

14 
 Tanri ile 5 Dakika  (mehmet)

Tanr'nn hi sesini duydun mu ? Tanry hi grdnm ya da hi hissettin mi hayr dediinde aslnda ne kadar yalan bir o kadar da ne kadar doru sylediini biliyor musun ? Hangi dnya nahedinde byle ikilem vardr ki ayn anda hem doru hem yanl sylensin. te bu tanr'nn gizli ve basit srlarndan biri.. Tanr kullarnn akl szgelerine yle srlarla szyor ki bize sadece dnmek szlen srlar bulmak kalyor.Bu ileke dolu hayatn iinde rzgarn savurduu bir yapran param para oluunun hikayesini tekrardan akl ile szlen dncenin hayretle yapraa can verip bir aaca dnmesinin mucizesine tank olup tanr ile btnleecek ve mutluluun kapsnda uyanacaksnz....
15 
 Dnya Tanyor 4  (Tuna M. Yaar)

16 
 Korkun Hayaller  (HLYA)

biraz gerek biraz hayal yaanmas imkansz gibi grnen ama okurken gerekmi hissi yaratan aslnda uzun bir eserimdir hala sonunu nasl yapsam diye karar vermediim hep beyaz perdede hayal ettiim ama yazarkende korkup braktm bence ok ilgin ve ses getirecek bir eser. ama korkuyorum. yazarken bu yazdan bahsetmek eer yorum gelirse okuyucularmla tam anlamyla paylamak istiyorum.
17 
 Macerac Hamit'in Maceralar (Blm4)  (Hamit zdemir)

Yl 2020'de Star Wars'tan ilham alarak ahsm tarafndan izilmi.Ve yazya aktarlmak istenen bir izgi roman serisi.
18 
 Arazi  (Burcu Uar)

Zaman Utu.... nsanlk Kyameti Duydu..... Tanr Utancndan Kat..... Melekler Dnyaya ndi...... Kimse Bilemedi Neler Oluyor..... Dzeni Salayan Melekler Oldu.... Ama Tanr Yoktu..... blisler de ndi Dnyaya.... Dzen Yine Bozuldu.
19 
 01 01 Gmen Kelebekler  (Mehmet Sinan Gr)

Acaba aile ve toplumsal yaam ve bunlarn biimleri evrensel mi yoksa yalnzca bize, yani dnyallara m ait? Bu ykde yle alnm olsa da, doann bir paras olan, yaam takip eden lm bile acaba evrensel mi?
20 
 Macerac Hamit'in Maceralar (Blm3)  (Hamit zdemir)

son eklenenler
Zervus Grevi: Blm 1
mer Kandurol
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 9
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 8
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 7
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 6
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 5
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 4
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 3
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 2
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Dnya Tanyor 1
Tuna M. Yaar
Roman > Bilim Kurgu
Tanri ile 5 Dakika
mehmet
Roman > Bilim Kurgu
stila
mehmet burak yksel
Roman > Bilim Kurgu
Kovan Savalar ykleri
Levent ler
Roman > Bilim Kurgu
Arazi
Burcu Uar
Roman > Bilim Kurgu

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | , 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.