..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Yaamak iin topu toplam alt haftam kalsayd ne mi yapardm? Tulara daha hzl basmaya bakardm. -Isaac Asimov
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - ERDEN ERKN
ERDEN ERKN - BR DENZ MASALI
Site i Arama:

Deneme
  Ne Olur Gitme! Kal... Bitmesin Bu Masal... (ERDEN ERKN) 30 Haziran 2004 Anlar 

Bilmiyorum imdi kiminlesin, nerde? Eer dmeseydim ayrlklarla derde, seninle ok mutlu olurdum, olur olmaz her yerde... Ne olur gitme! Kal...Bitmesin bu masal... ERDEN ERKN...

Gkkuann Renkleri (ERDEN ERKN) 18 Eyll 2004 Dler 

Yol yarland, bir sonbahar hzn bu ve gne alabildiine uzak, ok uzak...Ben, zifiri karanlklardaym... ERDEN ERKN

Boa Gemi Seneler (ERDEN ERKN) 19 Mays 2005 Anlar 

Hep aladn gidenlerin ardndan, Sen ERDEN ERKN sen zavall...inde binbir frtna sakl, bir trl gremedin mavinin gzelliini; hep hayallerde aradn yaamn zelliini...Tuttun acy oturttun yreine; boa geti seneler, mutlulua yasakl...

Akta Hesap Kapanmaz (ERDEN ERKN) 7 Ocak 2006 Dler 

inizi bir yalnzlk duygusu, bir atlmlk, bir satlmlk korkusu saryor ve denize kar iinizdeki ocuk alamaya balyor; iinizdeki ocuk alarken dudaklarnzdan bir mrlt dklyor: "Akta hesap kapanmaz!" ERDEN ERKN

Huzursuz Akamlarn Koynunda (ERDEN ERKN) 28 Ocak 2006 Dler 

Seni anmak, seninle yanmak, birgn dneceini sanmak deimez kaderim oldu. Sen benim ok zelim, ok gzelim, g aldm gizli elim, vazgeilmezim, unutulmazmsn! ERDEN ERKN

Nariei Yere Dt (ERDEN ERKN) 16 ubat 2006 Anlar 

Ben, sensizken hereye kstm. Narieinin yere dmesiyle ben de dtm... ERDEN ERKN

Bir Deniz Yaard Buralarda (ERDEN ERKN) 16 ubat 2006 Sevgi ve Ak 

Bir deniz yaard buralarda bir zamanlar. Gzleri bir yosun olurdu, bir im. O ne gzlerdi Allahm, ne biim. Bir trl bakamazdm, tuhaflard iim. ERDEN ERKN

Hzn Srtm Svazlad (ERDEN ERKN) 21 ubat 2006 Anlar 

Yreine ileyen bir bak, iki damla gzya, bir trl bitirilemeyen yarlanm bir dans, insann iine ileyen bir yalnzlk arks... ERDEN ERKN

stanbul'da Son Dm (Romance) (ERDEN ERKN) 21 ubat 2006 Lirik 

Bir gidi gittin ki, her taraf sis iinde, gz gz grmyordu. Dnya dnmyordu. Acm dinmiyordu. / / ERDEN ERKN

Araylar (ERDEN ERKN) 11 Mart 2006 tiraflar 

Sanki ac ekmek iin yaratldm ben. Ac iime iledi, hzn gzlerime! ERDEN ERKN

Severek Ayrlmak (ERDEN ERKN) 16 Eyll 2006 Sevgi ve Ak 

Severek ayrlmak, eriilmezin yrekteki sancs, yalnzln dinmeyen acsdr. ERDEN ERKN

Bitmeyen Dans... (ERDEN ERKN) 3 Mart 2009 Post-Modernizm 

Sen dudaklarmda bitmemi bir ark, kimse bilemez aradaki fark. Hani o birlikte baladmz, koarken yavaladmz, hayat tanmad tolerans, bitiremedik dans. ERDEN ERKN...

Benim Burada Ne im Var? (ERDEN ERKN) 8 Ocak 2009 Meslekler & Yaam 

Aniden bir frtna kar; gk grler, imek akar, sanak yamur balar, slanrsnz. Bir taksi evirene kadar srlsklam olursunuz. Taksiye binip, kaldnz otele gidersiniz. Islak giysilerinizi karp dua girersiniz. Scak suyun rpertinizi gideren tazyiki altnda aklnza bir ey taklr aniden: "Benim burada ne iim var?" ERDEN ERKN

nternet Arkada (ERDEN ERKN) 17 Ocak 2009 nternet 

nternet dnyasnn nllerindendi arkadam; nlyd, gerekten ok nlyd, onun yannda benim de admn gemesi bana gurur veriyordu, onur veriyordu. ERDEN ERKN...

Olmuyor Ak! (ERDEN ERKN) 19 Ocak 2009 Post-Modernizm 

Beyaz bir martnn kanatlarnda bir buket masaliei gndermekle; bo ielerde baar kutlamakla olmuyor ak. ERDEN ERKN...

imdiki Aklm Olsayd... (ERDEN ERKN) 28 Ocak 2009 Modernizm 

imdiki aklm olsayd,"Bir dnp baktm ki gemi seneler, iimde birikmi neler neler olmu krdm, aynadaki gzlerimde grdm, hala senin iin yanmakta ve alamaktaym," demez ve bo bir ie iinde baar kutlamazdm. ERDEN ERKN...

Ak Nedir? (ERDEN ERKN) 23 ubat 2009 Dler 

Ak, mart kanadnn denize dedii andr; yitirilen, kumsalda beklemekle geirilen zamandr.ERDEN ERKN...

Akta nc Kii Olmak... (ERDEN ERKN) 24 ubat 2009 Estetik 

Siz siz olun akta asla nc kii olmayn! Yoksa ok ac ekersiniz ok...ERDEN ERKN...

Bir gitar sesine vurgunum, bir dalgalarn kumsal pne, bir senin sesine, bir fesleen kokan nefesine...Dayanamam nariei yere derse, ya bir de rzgar ters ynden eserse?...Ben o zaman lrm ite, martlar beni terk edip, giderse...ERDEN ERKN

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | ERDEN ERKN, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 20.04.2024 06:46:23