..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Gerein dili ok yaln. -Euripides
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - ERDEN ERKN
ERDEN ERKN - BR DENZ MASALI
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Seninle Akmz (ERDEN ERKN) 29 Mart 2009 Modern Epik 

mutluluk arklar sylyorum ben hayret hem de denize kar...ERDEN ERKN...

Mazi imde Yaradr (ERDEN ERKN) 12 Mart 2009 An 

Aradan yllar geti, uzun yllar...Gen kadn u anda Trkiye'nin ok nl bir mankeni, stanbul'da yayor, dizi film yldz, her gece bir tv programnda gzkyor ve hi evlenmedi. ERDEN ERKN...

Karanln Gzleri (ERDEN ERKN) 7 Mart 2009 Modern Epik 

Karanln gzlerini grdm orada zirvede Tanr yaknd, gne uzak ERDEN ERKN

Bitmeyen Dans... (ERDEN ERKN) 3 Mart 2009 Post-Modernizm 

Sen dudaklarmda bitmemi bir ark, kimse bilemez aradaki fark. Hani o birlikte baladmz, koarken yavaladmz, hayat tanmad tolerans, bitiremedik dans. ERDEN ERKN...

Son Blm (ERDEN ERKN) 2 Mart 2009 Modern Epik 

Sevgi pazarnda, ak arsnda, Dolatm yle bir umutlar akn.ERDEN ERKN...

Gidenin Ardndan... (ERDEN ERKN) 1 Mart 2009 Sevgi ve Arkadalk 

Okuldan arkadalarla Barlar Sokandaki Fasl Bar' da bu akam buluacaz. Nedeni, ei Kadum' u da alp, geenlerde bir kalp krizi sonucu vefat eden sevgili arkadamz ve benim ok deerli dostum, ocukluk arkadam Samuel' i anmak. ERDEN ERKN...

Akta nc Kii Olmak... (ERDEN ERKN) 24 ubat 2009 Estetik 

Siz siz olun akta asla nc kii olmayn! Yoksa ok ac ekersiniz ok...ERDEN ERKN...

Ak Nedir? (ERDEN ERKN) 23 ubat 2009 Dler 

Ak, mart kanadnn denize dedii andr; yitirilen, kumsalda beklemekle geirilen zamandr.ERDEN ERKN...

Bir Gidi Gittin Ki (ERDEN ERKN) 2 ubat 2009 Destan 

Ne yana dnsem, ne yapsam, ne etsem bilemiyorum; yalnzln derin izini silemiyorum. ERDEN ERKN...

imdiki Aklm Olsayd... (ERDEN ERKN) 28 Ocak 2009 Modernizm 

imdiki aklm olsayd,"Bir dnp baktm ki gemi seneler, iimde birikmi neler neler olmu krdm, aynadaki gzlerimde grdm, hala senin iin yanmakta ve alamaktaym," demez ve bo bir ie iinde baar kutlamazdm. ERDEN ERKN...

Bayramn lk Gn... (ERDEN ERKN) 20 Ocak 2009 An 

Gzlerim mi doldu, yoksa bana m yle geldi, dorusu ben de bilmiyorum, bildiim, iim acyordu; derin aclar, tarifsiz kederler iindeydim. ERDEN ERKN...

Olmuyor Ak! (ERDEN ERKN) 19 Ocak 2009 Post-Modernizm 

Beyaz bir martnn kanatlarnda bir buket masaliei gndermekle; bo ielerde baar kutlamakla olmuyor ak. ERDEN ERKN...

imdeki Frtna (ERDEN ERKN) 17 Ocak 2009 Modern Epik 

Ben kimim, neyim ben? inde esen, Frtna nnde zerrecik gibi.

nternet Arkada (ERDEN ERKN) 17 Ocak 2009 nternet 

nternet dnyasnn nllerindendi arkadam; nlyd, gerekten ok nlyd, onun yannda benim de admn gemesi bana gurur veriyordu, onur veriyordu. ERDEN ERKN...

Benim Burada Ne im Var? (ERDEN ERKN) 8 Ocak 2009 Meslekler & Yaam 

Aniden bir frtna kar; gk grler, imek akar, sanak yamur balar, slanrsnz. Bir taksi evirene kadar srlsklam olursunuz. Taksiye binip, kaldnz otele gidersiniz. Islak giysilerinizi karp dua girersiniz. Scak suyun rpertinizi gideren tazyiki altnda aklnza bir ey taklr aniden: "Benim burada ne iim var?" ERDEN ERKN

Severek Ayrlmak (ERDEN ERKN) 16 Eyll 2006 Sevgi ve Ak 

Severek ayrlmak, eriilmezin yrekteki sancs, yalnzln dinmeyen acsdr. ERDEN ERKN

Samanyolu (ERDEN ERKN) 9 Eyll 2006 An 

SAMANYOLU "Aaa Berkant yine zilzurna!" sesleri.. "Ya gece de gelmedi bu, kimbilir nerede sabaha kadar iti!" sesleri. ERDEN ERKN

Gonca Gl (ERDEN ERKN) 10 Haziran 2006 An 

Kimdi bu kadn, beni neden byle etkilemiti, hakknda aratrma yapacak kadar ne yapmt bu kadn? Bir tek adn renebildim : Gonca Gl... ERDEN ERKN

Bu Gece Ylba (ERDEN ERKN) 13 Mays 2006 An 

Bu Gece Ylba

Araylar (ERDEN ERKN) 11 Mart 2006 tiraflar 

Sanki ac ekmek iin yaratldm ben. Ac iime iledi, hzn gzlerime! ERDEN ERKN

Bir gitar sesine vurgunum, bir dalgalarn kumsal pne, bir senin sesine, bir fesleen kokan nefesine...Dayanamam nariei yere derse, ya bir de rzgar ters ynden eserse?...Ben o zaman lrm ite, martlar beni terk edip, giderse...ERDEN ERKN

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | ERDEN ERKN, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 05.06.2023 23:16:24