..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Tarihten reniyoruz ki tarihten hibir ey renmiyoruz. -Hegel
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > iir > Bireysel > Gkhan

9 Austos 2022
Duvar Yazlar (Bitmesin)  
Gkhan

:FHI:
Saat e geliyor. Aslnda yle demek isterdim: Ryalarmda grdm o yeri grmeye gidiyorum.

Yolun sonuna kadar gittim ve yol beni yaralayabilecei kadar yaralad. Hereyi grdm sylemek isterdim ama aklmda sadece hilik kald. Birde kat kesikleri gibi derin kesikler. Uyuyorsam uyandrma, uyanksam sezdirme; Brak biraz daha dalgn kalaym yle Farkndaym! Bedenim burada

Kukusuz lm var. Kukusuz Tanr var. Benim kukulandm hayat var m? Hi oldu mu? O arky hatrlyor musun: Bir ilkbahar sabah gnele uyandn m hi?

Duvarlara aklmla yazyorum ben kelimeleri. Yalnzlmn duvarlarna kazyorum her hecesini. Yalnzlk oyunlar biterse sorularda biter mi? Bitmesinden korkuyor muyum? Artk bitsede gitsek diyor muyum. Bilmem. Yalnzlk oyununun en sevdiim yan sorulara cevap vermek zorunda hissetmeyiim. Burada bir ben varm, bir Tanr, birde saatler.

Sessizlii sesleyebiliyorduysam bu keder niye? Varl yceltebiliyorsam hissettiim bu boluk ne?

Yakn uzak btn anlar ac veriyor imdi. Olmak istediim yerde olmalym. Sorun ise hibiryerde olamaym. Ne gemite, ne imdide

Bir hikayen yoksa bir hikaye uydurmalsn. ocuklar hep yapar! Aman dikkat et. Herkesten nce sen inanmalsn. Yoksa kimseyi inandramazsn. Sence herkesi inandrabilecein bir hikaye uydurabilir misin? Sanmam. Hibirey gerek kadar inandrc deildir.

Geceler sabahlara varr, yollar ehirlere ve hayatlar lmlere. Derin uykundan bir gn uyandnda hatrlamaya deer neyin varsa ite onlara sarl. Belki ocukluuna

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn bireysel kmesinde bulunan dier yazlar...
Bir Gn Uyanrsan
Sol Yanm
Bildiin Gibi Deil
Glmse
- Dua -
Bilmezdim
Yar Uykulu

Yazarn iir ana kmesinde bulunan dier yazlar...
kar Beni
Kalmak
Duvar Yazlar (Bir An in)
Duvar Yazlar (Sama)
Iklar Sndrn
Duvar Yazlar
Alfabe
- Ada -
Szlerin
- Oyun -

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Alnt - 3 [Roman]
Diren [Deneme]
Bir Bl Elli [Deneme]
Son Sz [Deneme]
Sonsuza Yaknsamalar [Deneme]
kinci Tekil Yalnzlma Gndermeler [Deneme]
Aray [Deneme]
Ka, Kabullenme ve Kant zerine [Deneme]
Kahramanlar [Deneme]
ielerdeki Mektuplar [Deneme]

Gkhan kimdir?

Sessizlii mabed edinenlere selam olsun!. . .

Etkilendii Yazarlar:
Adalet Aaolu,Ahmet Altan,Orhan Pamuk,Necip Fazl Ksakrek,Ataol Behramolu,Cezmi Ersz,Atilla lhan, Dcane Cndiolu

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | Gkhan, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.