..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Avukatlar da bir zamanlar ocuktular herhalde. -Charles Lamb
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Yazar Portresi - suat engin ylmz
suat engin ylmz - engin denizlerden
Site i Arama:

Ana Sayfa
  Zaman (suat engin ylmz) 16 Mays 2016 zlem iirleri 

Herkesin Yapabildii ler (suat engin ylmz) 10 Mays 2016 Gnlk Olaylar 

bAZI LER HERKES BAZI LER SE BYK BEYNL NSANLAR YAPAR , ONLARDAN ALLAH RAZI OLSUN , ONLAR OLMASA NE YAPARDIK

Hafz smail Coar (suat engin ylmz) 4 Mays 2016 Yazarlar ve Yaptlar 

Hafz smail coar anlatan bu yazya internette okudum ve ok etkilendim sizlerinde okumasn istedim hani kendini deiik ekillere lanse eden , televizyon kanallarn dolaan orbasnda baz din adamlar var ya onlar gibi deil , devlet memuru ve drt drtlk bir insan okumanz istedim…! Mbarak aylara girdiimiz bu gnlerde hafzlar , mezzinlerin nidalar ok nemli ismail coar bence en iyisi

Gemlik Zeytini, Zeytin Aac ve ocuklarmz (suat engin ylmz) 14 Mart 2016 Bireysel 

zeytin aac ve ocuklarmz arasndaki benzerlik

Byk Olum Anl Cemal Ylmazn Yaryl zni (suat engin ylmz) 17 ubat 2016 Toplumbilim 

Uluda Universitesinde eitim gren olum anl cemalin yaryl tatilini anlattm

Can Dndar Diye Biri , Tuvalet Delii ve Kt Kokular Yaan Gardiyan Az (suat engin ylmz) 11 Aralk 2015 Gnlk Olaylar 

Gazeteci can dndar tutuklandktan sonra yaz yazyor ve infaz koruma memurlarna , gardiyanlara hakaret ediyor ,tuvalet delii gibi kokuyor gardiyanlarn az konutuka batyoryar diyor

Deitir... Gcn Yetiyorsa (suat engin ylmz) 10 Austos 2015 Yaam 

arkc Deniz Seki ve Bayhann lahi Adalatle Snav (suat engin ylmz) 3 Austos 2015 Gnlk Olaylar 

Deniz sekide ald hapis cezasnn onaylanmas mteakip Bakrky kadn cezaevine alnd , kolay deil 6 yl ceza bir sanat iin uzun bir sre , Bayhan iin, hapislerde yatm bir kii popstar olamaz demiti , imdi anlalyorki cezaevinde yatan popstar olamaz , ancak popstar olanlar hapiste yatabilirmi.. ilahi adaletbu olsa gerek atalarmzn syledii en doru Byk lokma , byk laf konuma...

Boran Kuu (suat engin ylmz) 20 Temmuz 2015 Gnlk Olaylar 

bORAN KUU , ZGRLG SEVYOR , DZGNLENEMYOR,TESLM OLMUYOR, GEREKTNDE NANDII DEERLER URUNA CANINDAN VAZGEYOR

Ramazanda ftar adrlar (suat engin ylmz) 26 Haziran 2015 An 

Ramazanda iftar adrlar ful ekilde bir hizmet veriyor. nemli buluyorum yaplan hizmeti fakat hala 20. yzylda dnyada topraklar ve kaynaklar kendi kendine yetebilen 7 lkeden biri olduu sylenen Trkiyenin eer iyi yneticeler tarafndan ynetilmi olsa idi bir grenek olmasnn dnda o iftar adrlar hi olmamas gereken yerler olacbilecekti.Umudum bir gn herkesin kendi helal ekmeini kazand bir lke ve dnya iin , hi bir ocuk a yatmasn ne olur.

Annemin ldne Sevindim (suat engin ylmz) 12 Haziran 2015 Bireysel 

iNSAN ANNESNN LMNE SEVNRM , EER YATALAKSA VE BAKACAK KMSE YOKSA VE KEND MKANLARIDA YOKSA LD KURTULDU DYEBLR AMA U BLNMES GEREKR ZATEN BLNYORDUR LM EN BYK KAYBEDTR KNN YAAYACAI

Kk Olum Alper Ylmazn Futbolcu Olma abas (suat engin ylmz) 14 Mays 2015 Bireysel 

Kk olum alper ylmazn futbolcu olma abasn anlattm herey gemi deil ama artk futbol oynamyor

Paralel Olamamalar, Dik Duramamalar (suat engin ylmz) 27 Nisan 2015 Bireysel 

Mahpushane (suat engin ylmz) 27 Nisan 2015 Bireysel 

Ylmaz Gneyin Hapishane Hayat (suat engin ylmz) 20 Nisan 2015 Sanat ve Sanatlar 

Ylmaz Gney hapishanelere konuk olmu birisi , Radikal kararlar alan bir insan Adrenali her zaman yksek bir insan

Byk Olum Anl Cemal Ylmaz Hukuk Fakltesini Kazand (suat engin ylmz) 25 Mart 2015 Anlar 

lk ocuum anl cemalin doumu ve bana hissettirdikleri

Nelson Mandelann Hapishane Hayat (suat engin ylmz) 8 Aralk 2014 Tarihe Yn Verenler 

Gney Afrika Cumhuriyeti devlet bakan Mandelann onurlu yaam ilklerin adam mandela

Viktimiloji - Madur Bilimi (suat engin ylmz) 13 Kasm 2014 Toplumbilim 

viktimiloji ile ilgili bilgileri toplayarak burada yanlamann gerekliliine inandm madur bilimi hakknda sizleri bilgilendirmek istedim

Trkiyede Cezaevi Binalar, Mahede Koularnda lk Gece (suat engin ylmz) 27 Mays 2014 Subilim 

Ceza infaz kurumlar ve cezaevine ilk giri ve mahede koularnda geirilen ilk gece ve mahkum olmann ve aresizliin en ac hissedildii zamanlar

Bu Kadar Yrekten arma Beni (suat engin ylmz) 21 Mays 2014 Bireysel 

iirleri seviyorum yazyorum ve yazmak isteim sryor hi bitmedi bitmeyecek

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | suat engin ylmz, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.

Bu dosyann son gncelleme tarihi: 02.12.2023 10:33:39