..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Hereye imgelem karar verir. -Pascal
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > Deneme > Yaam > MUSTAFA ESER

4 Kasm 2020
Amatr Yazarn ilesi  
MUSTAFA ESER
Amatrm, profesyoneller zulm ediyor

:HGE:
Amatr bir yazarm. lk romanm(Yirmi Drt Pusu) yaync mahvetti. Dnsenize bir roman yazmsnz, kitap iindekiler sayfasyla balyor. Yaync kitab berbat edit ettii yetmezmi gibi bana romanmn zetini karmam istedi. Romann zeti olur mu kardeim. 200 sayfada roman yazabilecek babayiit var mdr bilmiyorum. ki yz sayfada romann genel kurgusunu ancak ortaya karabilirim. Ad stnde roman, bir paragrafla roman zetleyemezsiniz, 400 ksr sayfalk bir roman 200 sayfaya kltemezsiniz. Kltrseniz kitaba para veren okuyucunun bedduasn alrsnz en basitinden.
kinci romanm( FETA) yarma birincilii kazand getiimiz sene. Araya kriz falan girdi. Baslmad. Feta byk hacimli bir romand. Ayrntya ok nem verdim. Beenildi de.
nc romanm ( Mankurt) tamamlandktan sonra pek ok yaynevine gnderdim. Okunup ta m beenilmedi yoksa okunmadan red mi edildi bilmiyorum. En son gece kitapl isimli bir yaynevi 1000 tl karlnda basarz dedi. Paray verdim. Bu kitabm da editr batrd. 625 sayfalk kitabn sat cidden zor. 193 adet satlm yine de.
Yaynclar tannm yazar aryorlar. yi de kardeim! Kitabm okumak ve basmak zahmetine katlanmazsanz beni kim nerden tanyacak? lkemizde baslan binlerce kitap ta yaynclarn katklarn cidden merak ediyorum. Yazyor, editliyor, paranzla bastryorsunuz. El insaf diyorum.

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn yaam kmesinde bulunan dier yazlar...
yiler ay er

Yazarn deneme ana kmesinde bulunan dier yazlar...
slam Felsefesi - slamn Felsefesi - Mslmann Felsefesi
Selefiler - Reformcular
Kelimeler Kavramlar - Reform - slamda Reform
Kelimeler - Kavramlar - Oryantalistler
Yaratc - Yaratma
Kelimeler Kavramlar - Kelam lmi
Zafer Toprak Syleisi - Tarih
Elfaz - I Kfr
Kelimeler Kavramlar - nsan Anlatan Bir Kelimedir
Kelimeler - Kavramlar - bni Teymiyye

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Bereli 25 [Roman]
Bereli 30 [Roman]
Bereli 33 Final [Roman]
Bereli 28 [Roman]
Bereli 32 [Roman]
Bereli 19 [Roman]
Bereli 31 [Roman]
Bereli 20 [Roman]
Bereli 29 [Roman]
Bereli 21 [Roman]

MUSTAFA ESER kimdir?

50 YAINDAYIM. MEMURUM. K OCUUM VAR.

Etkilendii Yazarlar:
HERKESTEN VE H KMSEDEN

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | MUSTAFA ESER, 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.