..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Yazar yaz yazmay baka insanlara gre daha zor yapan insandr. -Thomas Mann
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > Roman > Korku Roman > sa Kantarc

13 Austos 2023
yi Kzlar Ak Olur 3  
sa Kantarc
ben yazdm oldu diye bir ey yok, Gnl ister ki sansr yapmadan yaynlansn, imkansz bu lkede, nedir, sitede yazabilirim; ama kitap olarak izin vermezler, yol u, argolarn yerine baka szler kullanmak YAZDIKLARIMA DEER VERENLER.ROMANIMIN BR BASILACAKO ROMANI BU STEYE KOYMADIM, TAM BTMED݅IKINCA DUYARSINIZBU LER OK ZORHA, PARA VERP BASTIRMIYORUM KTABI.OK ALITIM, Y BR YK IKARDIM, YOLLADIM, BEENLD, ONU ROMAN YAPTIM, BRAZ KALDI, BU METN BASILACAK

:BBJ:
yi Kzlar Ak Olur 3

bunun cezas ok ar. Ama evin bir yerlerinde baz aletler, mutfak malzemeleri olursa: Bana saldrd, beni ldrecekti, ben de o telala tavay elime geirdim hakim bey. ha, kendini savunma sz konusu olunca birini ldrsen bile hi ceza almayabiliyorsun
Bu temizliki kadn dahi, peki neden dzgn bir meslek yapmyor, kafas zehir gibi alyor, bir keresinde kocasnn yemeine fare zehri katm, adam lmedi, dnk yemek ok gzeldi, var m? dedi.

Kadn sevindi, bu kez kesin lr diye dnd, tavuk doldurmu taba tepeleme.
Sen neden yemiyorsun hayatm?
te yedim dedi, masann karsnda oturdu, sigara yakt, az sonra gebereceksin diye dnyordu, gzlerini ondan ayrmyordu,
onun ac ekerek lmesini byk bir zevkle, onurla, erefle, yrei ferahlaya ferahlaya, hafifleye hafifleye, yepyeni bir zevkle, Tanra olur gibi efsanelerdeki yeniden doarcasna zevkle izleyecekti, eh, onca ac veren bu pisliin lm byle deli bir zevk verirdi, her salisesini yaayacakt, mutlulukla havaya uacakt. nternet aratrmalarnda siyanr iersen ne olur diye aratrma yapmt, karn ars, kaslmalar, kvranma, azdan gelen tkrk kpklerisorun siyanr nerden bulacakfare zehrini bulmak kolay,
bir keresinde bir dkkana girip soracakken kafasndan unlar geti.
hanm efendi siyanr ne yapacaksnz?
G.tme sokacam. O. ocukluu yapma da ver unu, belimde silah var skarm.
Dkkandan istediini alp karken kaar gibi hzlyd.
Dkkan sahibi peinden dar frlad, yandaki dkkan sahibine:
Ahmet ara polisi, deli kar vuracakt beni.

Fare zehri tespit edilse bile yalan hazrd, iki iesine koymutum, evi fareler basmt, bey ieleri kartrd, oysa tembih etmitim. Ah benim canm cierim kocacm, evimin direi, ocuklarmn babas (alayarak)
Adam tavuklu pilav yiyordu,
Hanm neden yle bakyorsun?
Nasl?
Beni yiyecekmi gibi, beni i i yer gibi.
Neyin var?
Hazdan hayatm.
Bana be yz senedir hayatm dememitin.
ok seksisin imdi.
Aaa! Neden?
yle, yemek yemen, bana bakn.
Kar yapma ya dedi glerek, kafan m gzel?
u an orgazm oluyorum, sana tecavz ettiimi hayal ediyorum.
Adam bast kahkahay.
Masada kapta on eki elma vard, kadn birini ald, balad yemeye.
Adam, yemei bitirmiti. Benim kar kafay tt, onu doktora gtrsem iyi olacak diye dnyordu.
Ben de yiyeyim bir tane dedi, bir elma ald kaptan, beinci elmaya ulamt. Birbirlerini kesiyorlard.
Kadndan korkuyordu ama engel olamyordu kendine: Hadi gel yatak odasna giderim, sevielim.
Kadn dnyordu; herhalde orada gebermeye balar.
Sen git; ben balkonda bir sigara iip geleceim.
Adam, yatak odasna gitti.
Kadn, sigaras bitince yatak odasna glmseyerek giderken onu yatakta can ekiirken bulacan hayal ediyordu.
O da nedir, adam rlplak, gece lambas yanmakta. Adam maln eline alm, pis pis srtyor. Ne irkin bir yaratk bu, ldrlesice, lanet!
Hanm, gelmeni iple ektim.
Sen dur dedi, fkeyle mutfaa yneldi, oklava ve ekmek ban alp geldi.
Kar neler oluyor? Vay am.na koyim!
lgn bir fantezi parlad beynimde, sana bak ve sopa zoruyla tecavz edeceim, seni o. ocuu! Uzan ibne, g.tveren pislik, adi eytan, s.kik! bnesin lan sen!
Adam, gld korkuyla: Ya kar azn da iyice bozdun, ibne deme bana! Abarttn!
Kadn; bu herifi gebertcem bu gece diye dnyordu, ok fkeliydi, fare zehri neden etkisini gstermemiti, ok katmt stelik. Balla sosla gizlemiti zehri.
Oklavay birka kez indirdi, baa, sa omza, eneye, dizlere.
Vay am.n sikt.im neler oluyor, kar s.ktin beni, az dur canm ok yand. Acyan yerlerini ovuturmaya balamt.
Kadn ise kendini kaybedercesine vurmaya balad.
S.kerim byle lgn fantaziyi dur kar, mahvoldum!
Kadn, ba eline ald.
Uzan lan, pislik herif, tipini s.ktiim. O gbeinin amna koyacam lan, uzan, g.tlek pislik, ucube!
Adam, glmeye balad.
Kar sen hi byle konumazdn, bir yama daha girdim, kafa hap m itin ne ettin? Uzak dur benden!
Kadn, ba savurmaya balad. Adam bilekten yakalad, onu yataa savurdu, bak yere dt, adam onu pmeye balad, kadn kar koyuyordu, adam bir tecavzc gibiydi, kan ter iinde sevimeye balamlard.

O gece kadn onunla evlendii ilk gecekinden kat be kat byk bir haz ald, mutluluktan galaksiler tesine gitti sanki, inanlmazd, sevime sonras sigara iiyorlard, adam da ilk kez byle deli ve hrn bir zevk almt.
Kadn yle dnyordu; ben bu adam ldrmeyeyim, ok gzel sevitik, dvse de svse de katlanaym, nerden bulurum byle sevien adam, dayan yesem de katil olmaya demez.
Sonra adam horlayarak uyumaya balad, kadn ba eline ald, fare zehri neden etkisini gstermedi? diye dnd, sabaha lr herhalde, lrse son gecemiz muhteemdi
Gld iinden.

Sabah adam erken kalkp kahvalt hazrlad kadna, hayretler iinde kald kadn, adam hi byle yapmazd. Bir rya grdm diye sze balad: Farelerle dolu bir ehirde yaln ayak geziyordum, fareler insan gibi konuuyordu, fareler insan gibi ehri ele geirmiti, otobse biniyordum, ofr yal biri fareydi. Adam ol yoksa kn keserim dedi bana.
Sen deli misin? dedim.
Yok ama sen anana kfr ettirecek hareketler yapyorsun her yerde. S.kecekler belan, anan.
Tamam abi dedim, adam olacam. Kt eyler yapmayacam, tvbe.
Ge s.ktir ol git arkaya otur. Tvbeymi, gt herif. Hep tvbeni bozuyorsun, bu kanca bok herif!?
Peki baba, zr.

Arkada gzel kzlar var yamuk yapma. G.tne matkapla yepyeni delikler aarm bak!
Adam dnp bakt yolculara: e hepsi fare, bunlarn nesine bakaym ya!?
Lan senden iyi fare mi var bu otobste? dedi ofr, Siktir git otur lan!
Peki baba dedi.
Daha ne duruyorsun gesene arkaya, karsn siktiimin paozu!
Ee yetti be! diyerek parlad, sen ne biim ofrsn lan s.kerim seni bak fare! Seni altn kuruma, amirine, her yere ikayet edeceim.
Fare atak yapt ve onu boynundan srd, adam acyla ryadan uyand.

Kadn korktu, Allah bu ii istemiyor diye dnd, kocasn ldrmemeye karar verdi, evini temizledii doktora sordu, arkadamn birinin kocas uyuturucu bamls, kadn onun yemeine fare zehri katm diye balad anlatmaya.
Doktor yle cevap verdi: kocan lmedi nk elma yedi, elmadaki asitler fare zehrini paralad ve etkisini yok etti. Bence bir daha yapma, belasn bakasndan bulsun, ya da
boanmak iin mahkemeye bavur.

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn korku roman kmesinde bulunan dier yazlar...
Kyl Kz Kezban
yi Kzlar Ak Olur 1
yi Kzlar Ak Olur 2
Kyl Kz Kezban 2
Kyl Kz Kezban 3
kyl Kz Kezban 4
Kz ve Ben

Yazarn roman ana kmesinde bulunan dier yazlar...
Murat, Mevlt, Muzaffer ve sa
Kurtlar ve nsanlar
Silikon Kadn
Silikon Kadn 2
Kurtlar ve nsanlar 6
Kurtlar ve nsanlar 3
Kurtlar ve nsanlar 5
Kurtlar ve nsanlar 2
Kurtlar ve nsanlar 4

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Bir Kadnn Geliim Sreci [iir]
Gecenin Isl Ceplerinde Iyor Meral [iir]
Bir Kedi Bir Fikir Meme [iir]
Fahie [iir]
nk Delisin [iir]
Bir Kvlcm Seni Kurtarr [iir]
Onun Srtn Hayal Ediyorum [iir]
Sadk Bir At Gibi [iir]
Seni Sevmeye ve Onarmaya Geldim [iir]
afak Bir Ezgiyle Hatrlyorum Seni [iir]

sa Kantarc kimdir?

yazar

Etkilendii Yazarlar:
jack london

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | sa Kantarc, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.