..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
"Hayranl o dereceye vard ki; yere dt ve kendinden geti." -Fuzuli (Leyla ile Mecnun)
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Arama Motoru

zEdebiyat > Eletiri > 21. YZYIL > Alp ahin

30 Austos 2023
Buruk 30 Austos  
Alp ahin
Fazla sze gerek yok 30 Austos kutlu olsun Sen ve silah arkadalarndan Allah raz olsun, mekannz ise cennet olsun Bizim de Ruhumuza Fatiha

:AGD:
Az biraz Trke Kuran Kerim okuyan, az biraz Nutuk sayfasn kartran, az biraz da yaad dnemde yeterli dzeyde eitim alan, baktnda, kimin ne olduunu ok iyi biliyor Yine de derdi aktarmal.

Ne yazk ki ahsen ben Kimi kimi baz zamanlarda baz Mslman geinenlerin; Allah korkusu olmadan ahsi emelleri iin pekala yaayabileceklerini ve zorbalaabileceklerini rendim Yine ben Kendi karlar iin nemli gnlerde azndan Atatrk drmeyenlerin; gerek yaamlarnda Atatrk olanlarn nn kesen, blc ve 74 yandaki asalaklardan are bekleyecek kadar aciz olabileceklerini de rendim Ne yazktr ki yine ben Akl ve bilim yolundayz diyenlerin ise; evlerine saklanp, uzun vadede ne olacan bilmedikleri deneysel svlara kar gelmek yerine, trl trl sebeplerle korkup, televizyonlardan spiker ve siyasileri dinledikleri hatta ve hatta onlar ne derlerse desinler, sorgusuz sualsiz onlara biat ettikleri anlara da denk geldim.

Haliyle Teekkrler Mustafa Kemal Atatrk Sen, yetki verilmez alnr kafasyla, sisteme de, padiaha da, yedi dvele de, iimizdeki hainlere de lke yle ynetilmez, byle ynetilir dedin, Hakk ve vatan iin gerekeni yaptn; yokluktan are, zmszlkten zm ve bahanelerden seenekler yarattn Yetmedi bu yaptklarn da Nutuk ile talandrp gnmzde sadece zmir Mar okuyup, srf senin partindeki zatlara oy verip kendini Atatrk sananlara da mesaj verdin. phesiz ki onlar da o mesajlarn okuyup, alglamlardr.

Her ey bir yana Yokluunda ka sene geti Ne izinden gelene izin var Ne braktn deerlere ihanet edenlerin hain olduklarn sineye ekenler var Ne de bir eyleri deitirebilecek birilerini destekleyecek cesareti olan bir toplum var

Fazla sze gerek yok 30 Austos kutlu olsun Sen ve silah arkadalarndan Allah raz olsun, mekannz ise cennet olsun Bizim de Ruhumuza Fatiha Arapasn doru telafuz ettiimiz, Trke anlamn bildiimiz, gn sonunda hak ettiimiz kadar

Syleyeceklerim var!

Bu yazda yazanlara katlyor musunuz? Eklemek istediiniz bir ey var m? Katlmadnz, beenmediiniz ya da dzeltilmesi gerekiyor diye dndnz bilgiler mi ieriyor?

Yazlar yorumlayabilmek iin ye olmalsnz. Neden mi? nanyoruz ki, yreklerini ve dncelerini ekinmeden okurlarna aan yazarlarmz, yazlar hakknda fikir yrtenlerle istediklerinde diyaloa geebilmeliler.

Daha nceden kayt olduysanz, buray tklayn.

zEdebiyat yazar olarak seeceiniz yazlar kendi kiisel ktphanenizde sergileyebilirsiniz. Kendi ktphanenizi oluturmak iin buray tklayn.

Yazarn 21. yzyil kmesinde bulunan dier yazlar...
srail ve Hamas
ine Gelirse
nsanms Yaam Formlar
Ehl-i Beyt Tadnda
Otuzdrt (34)
Yedi Dvel
Feniks
ok Byk Problemler
Gzel Dostlar
Deneysel Yaam

Yazarn eletiri ana kmesinde bulunan dier yazlar...
Liderlik
Maral
Sensizlik
31 Mart 2024 Yerel Seim Sonular
Bir Baka Reis
Bezgin Kahraman
syan
yle te
Komplo Teorileri No: 828
zkan Uur

Yazarn dier ana kmelerde yazm olduu yazlar...
Vatan [iir]
Seim [iir]
Mslman [iir]
lahi Din [iir]
Smkdarolu [iir]
Dedeku [iir]
Yansma [iir]
Oysa Yozlasir Herkes [yk]
Karmaya Daha Var [yk]
Zebur [Deneme]

Alp ahin kimdir?

Deneme ve elestiri agirlikli yazmayi seviyorum.

Etkilendii Yazarlar:
Machiavelli, Nietzsche

yazardan son gelenler

| iir | yk | Roman | Deneme | Eletiri | nceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babali Ktphanesi | Yazar Ktphaneleri | Yaratc Yazarlk

| Katlm | letiim | Yasallk | Sakllk & Gizlilik | Yayn lkeleri | zEdebiyat? | SSS | Knye | ye Girii |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | Alp ahin, 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.