..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Mutlu insanlar tatl eylerden sz ederler. -Goethe
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Fantastik Roman
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Melek ||
ergun tekkalm
iir > Bireysel

bi de bi sus ver be hayat da dinlenelim sanki bir kz srlm tarlaya direten tembel bir kz srmycem sizin tarlanz diyen dvlen krbalanan adam ylmad usanmad ld de srmedi tarlasn blisin

[DEVAMI]

Arama Motoru

zEdebiyat > Roman > Fantastik Roman
81 
 Onuncu Enerji  (Selin Arslanoullar)

Benim adm Zoe. Ve ben, insanlar doast yaratklardan koruyan bir irkette alyorum. En iyi arkadam ‘Monster’ adn verdiim silahm ve normal bir gnm, yoldan km perileri, vampirleri, kurtadamlar, ogrelar ve aklnza gelebilecek ve adn bile duymadnz binbir eit gleri olan varlklar avlamakla geiyor. Kendim de bir doastym. Toprak, ate, hava ve suyu kontrol etme gcne sahibim. Ve imdi, nmde iki grev var. Birincisi, Grammy kazanm nl bir arkc olan Jordan Grayson’ peindeki kt adamlardan korumak. kincisi ise, eskiden en iyi dostum ve ortam olan Ryan’ bulmak.
82 
 Aydnlk2  (osman demircan)

Altn Yol ile tanmam byle balamt. Aklmn ucundan yolun bir yerinde teyzeyle karlaacam gememiti. Her eyi aklla izah edenlere bundan dolay ayordum. nk hayatta akla hayale gelmeyen o kadar ok ey yayorduk ki.
83 
 nc Tr (Blm - 1)  (Umut Salih Tiryakiolu)

Yine o kabus… Kendini yeniden bulutlarn ortasnda, ayn dan keskin kayalklarna tutunmu olarak bulmutu. Parmak ularnda durabilecek kadar ince bir ktle vard ayaklar altnda. Dmemek iin kayalklara yapmak zorunda kalyordu. En kk bir hareketinde, zeminin, ayaklar altndan kayp gidecei malumdu. Ayn sert esen rzgar, ayn souk, ayn korku… Ve ayn ar: ‘Yksel!’. Srekli “Yksel!” diye haykran o ses…
84 
 Test Yaz 123  (Test yelik)

Bu yaznn tantm yazs. Test amal giri yapld. Bu yaznn tantm yazs. Test amal giri yapld. Bu yaznn tantm yazs. Test amal giri yapld. Bu yaznn tantm yazs. Test amal giri yapld. Bu yaznn tantm yazs. Test amal giri yapld.
85 
 4. Blm  (Tue akr)

''Sen gittiinde kahrolurum,boulurum ama acm hissettirmem bizzat kendim olarak sana.Sana zarar veremem. Her taraf aalarla ieklerle dolu olan bu bahede hapsolduumda sorarm bedelini onlara. Tayfunla esen aacn sallanan yapraklarnda bulursun sesimi.Kamak zorunda kalrsam karamadm lklarm duyarsn tepelerdeki uluyan kurtlarda.Denizin rahatsz edici dalgalarnda.Bir buket deil,binlerce iein olduu krlar yaktrabilirim ancak sana. Orada istediin kadar iek olur.Biz aralarnda kaybolurcasna btn gn birbirimize bakarz. Sonsuza kadar beraber olmak istediimi bir tehtit olarak gsterme bana.Bunu diyorum ite sana dedi DOA.
86 
 Kil Tabletten Beyaz Perdeye  (Feridun)

"Gie rekorlar kran filmleri, bunlarn yklerini, Harry Potter’n maceralarn, yzklerin enteresan yolculuklarn ve yazarlarnn yaamlarn gzden geirecek olursak, ortak bir nokta gzmze arpar."
87 
 Bir Yabancnn Dn  (Frat Ayhan)

Reenkarnasyonu vcdunuzun her santimetrekaresinde hissedecek, bambaka bir dnyaya yelken aacaksnz... kinci bir hayatn izleri belirirken bedeninde ona yabanc bir kiiliin yllar sonra geri dnndeki gizemdi onu artan... O yabanc geri dnd...Dnerken de Tm rklara Mevlanal bir mesaj getirmiti...Bu gizemli grev kefedilmeli..
88 
 Maarann Kamburu P - Kitap Yaynlarndan kt  (mer Faruk Hsmll)

*lk basks geen sene yaplan Maarann Kamburunun 2. Basks P-Kitap tarafndan yaymland. *ok sayda olumlu eletiri alan eser, yeni bir kapak ve dizgi ile okurlarn karsna kyor. *Eserde felsef geler ar basarken, heyecan verici sahneler de yer almaktadr.
89 
 Gelecekten Dn... Giri  (Esin Yardml)

Her gn bir nceki gn iin gelecektir... Yani 2854 de imdi iin yarn olabilir.
90 
 Ters Akan Irmak  (Etem Levent Baka)

43 yanda olan avukat Nesrin hafta sonunu yllardr grmedii arkadayla geirmek zere Sinop'a doru yola koyulur. Hafta sonunun tam bir kabus haline geleceini, gerek ile hayallerin iinden kamayacan henz bilmemektedir.
91 
 Usta Bir Kalemden Maarann Kamburu Eletirisi  (mer Faruk Hsmll)

Roman okuyup bitirdikten sonra yle bir dndm. Eserdeki maara bir bakma dnya, bir bakma da insann kendisidir. Kat kat aalara inerek ktlklere gark olmas, Kuran Kerimin ifadesiyle esfeli safilin olmas kiinin kendi elindedir. Yazarn, bycnn azndan sylettii gibi; Karanlk da k da insann ruhundadr (s. 13); Akl hep iyi, gzel, doru ve yararl olan bulmaz; bunlarn tersi de akln rndr (s. 48)...
92 
 Tlsml Boker - 1  (Uur Can Dalga)

Bufmero Buftarann yanna sokuldu ve onu Boker oynamaya davet etti. ki parmann arasna sktrd kadehin iinde ne olduu bardak aa kovuuna ulap da tuzla buz olduunda anlald. Yarm kadeh Bufn zt... Hani u kaktsvari bitki... Dilde brakt tad iin nice bufalolar yaklr, bir kadeh fazla Bufn imek iin babufalonun hazl hizmetkrlarnn trnaklar akla trplenir.
93 
 Tanr'y Alatan Fahie (5. Blm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutlu susuz bakire dostlar unutulan dnyada dnyann unuttuu...
94 
 Onuncu Enerji  (Selin Arslanoullar)

Zoe'nin hikayesi devam ediyor
95 
 Mawera Han  (ergin)

Kafile hayli etin bir yolculuk yapmaktadr. Hamrawat Nehrinin ulu kollarndan birinin kenarna ina edilmi eski bir handa, Avar diyarna yapacaklar 10 gnlk uzun yolculuk ncesi son bir kez dinlenmek amacyla dururlar. Yaz grubumuzun o gece handa geirdikleri keyifli satleri konu alyor.
96 
 Tanr'y Alatan Fahie (2. Blm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur susuz bakire dostlar unutulan dnyada dnyann unuttuu...
97 
 Bugn Btn Tabutlar Sahipli 3. Blm  (kuzey darc ...)

Artk kardan geerken saa sola bakmyorum , yanl anlama lmme susadm iin deil, saa sola bakmyorum insanlara bakyorum, onlar durunca duruyor , geerlerken geiyorum, rahat geldii iin deil , byle altm
98 
 Od / Ak, Ate Demekti  (Ercan Krpe)

Kutsal dalara srtn yaslayan ine usu obasnn kutlu gecesinde anszn batdan kagelen gzleri dnm istilac mahlkatn saldrsyla balayan soluksuz bir var olma mcadelesi. Denizler hkimi dost talaylara bir an nce ulamaktan baka seenekleri olmayan ve zaman geride brakmak zorunda kalan bir ekip. Yaamla lm arasndaki ince izgide tehlikelere meydan okuyan kahramanlar veya kahraman grnenler. Destanlarmz, Anadolu mitolojileri ve amanizmden beslenen, bugne kadar hi denenmemi bir roman “OD”. NDEKLER: amanizm ile Yorulmu Doala zde Fantastik Kurgu, % 100 Katksz ve Katksz Ak, ntikam, Dostluk, Kin, zveri, hanet, Sadakat, Tutku, Hrs ve Dierleri BAZI ROMAN KARAKTERLERNN YORUMLARI: “Hayatmn en korkun anlarn yaadm, zellikle o lmcl tercih an adeta beynime kaznd…” Kamkagan “Ayrln ve kaybedilenlerin strabn yreim tamaz oldu…” Sagu “Kadnlara kar ezberim bozuldu…” Salur Kazan “Asl byc o, yazarn kendisi…” Bilge Ak Kbek
99 
 Bugn Btn Tabutlar Sahipli 1. Blm  (kuzey darc ...)

sanrm oalmasnn vakti gelmiti hcrelerinin , anlalamad srede huzursuz olmasa da yinede yanna tandk birilerini bekledi piyerin hikayesi ... sadece piyer e mi mal ettik bunu ?
100 
 Tanr'y Alatan Fahie (1. Blm)  (Tonyy Wiseman Wondredal)

Ne mutludur susuz bakire dostlar unutulan dnyada dnyann unuttuu...

son eklenenler
Talarn Glgesinde: 8. Blm
Osman Altnba
Roman > Fantastik Roman
Talarn Glgesinde: 7. Blm
Osman Altnba
Roman > Fantastik Roman

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | , 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.