..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Dünya hayal gücünün tuvalinden baþka birþey deðildir. -Henri David Thoreau
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Yazar Portresi - Anýl Gökpek
Anýl Gökpek - 27
Site Ýçi Arama:

Ana Sayfa
  Dinin Açtýðý Yaralarý, (Hastayý Daha da Kötüleþtirmemek Adýna) Dini Görünen Ancak Ýlmi Merhemlerle Tedavi Etmeye Çalýþýrken, Sunulan Yeni Merhemin Yanlýþ Yorumlanýp Yeni Bir Dini Akým Oluþturmasý ve Bu Akýmýn Önünün Alýnamamasý Üzerine Bir Tarih Dersi (Anýl Gökpek) 22 Kasým 2010 Din 

Dinin Açtýðý Yaralarý, (Hastayý Daha da Kötüleþtirmemek Adýna) Dini Görünen Ancak Ýlmi Merhemlerle Tedavi Etmeye Çalýþýrken, Sunulan Yeni Merhemin Yanlýþ Yorumlanýp Yeni Bir Dini Akým Oluþturmasý Ve Bu Akýmýn Önünün Alýnamamasý Üzerine Bir Tarih Dersi

Nasýl Zengin Oldum (Anýl Gökpek) 22 Ocak 2009 Toplumcu 

Ve gülmeye baþladý. ‘U’larla dolu bir kahkaha. Bir kuhkuhu.

Et Suyuna Bulgur Pilavý - II (Anýl Gökpek) 23 Haziran 2008 Gülmece (Mizah) 

Bu basit bir Suç ve Ceza öyküsü deðil; ne olduðunu tam olarak tarif edemiyorsam da ironinin korkunç izlerini gördüðümü söylemeliyim.

Et Suyuna Bulgur Pilavý (Anýl Gökpek) 22 Mayýs 2006 Gülmece (Mizah) 

Ýþte tam da o sýrada korkunç bir patlama sesi duydum ve yerimden sýçradým. Bu ses bir bombanýn ya da tüpün patlamasý kadar þiddetli deðildi; ne var ki, týpký beklenmeyen bir anda patlayýveren bir balon gibi tedirgin ediciydi.

Bul Karayý Al Parayý (Anýl Gökpek) 17 Nisan 2006 Popüler Kültür 

Zorlu bir görev... Üç haber... Finale kim kalacak dersiniz?...

Agatha Christie'nin Ýzinde (Anýl Gökpek) 13 Nisan 2006 Pop Kültür 

Bu çalýþmada yer alan tüm yorumlar kurmacadýr.Varolan tüm yorumlara iliþkin herhangi bir benzerlik tümüyle rastlantýsaldýr.

Müptela (Anýl Gökpek) 23 Temmuz 2005 Ýronik 

Olmuþu unutmak ve olmayaný anýmsamak ne kadar da kolaydýr .

Bloomgünü 100 Yaþýnda (Anýl Gökpek) 10 Mayýs 2004 Yazarlar ve Yapýtlar 

Homeros'un Odessa destanýnýn modern zamana uyarlanmasý niteliðindeki Ulysses'in ölümsüzleþtirdiði gün bu yýl 100 yaþýnda.

Kapý - 2 - (Anýl Gökpek) 4 Mayýs 2004 Beklenmedik 

Kapý kapanýyor...

Kapý - 1 - (Anýl Gökpek) 4 Mayýs 2004 Beklenmedik 

Bulunmaz Hint kumaþýyýz ya, kilometrelerce uzanan! Oysa kim ne yapsýn bizi?

Her Þey Güllük Gülistanlýk (Anýl Gökpek) 24 Nisan 2004 Ýronik 

Allaha çok þükür ki bizde böyle þeyler olmuyor.

Büyük Yazardan Okurlarýna Açýk Mektup (Anýl Gökpek) 15 Mart 2004 Parça 

Benim þiþelerim suyun üstünde kalmayý baþardýlar hep. benim için bu büyük bir mutluluktur.

Dýþýmýzdaki Þeytan (Anýl Gökpek) 12 Mart 2004 Parça 

Hayat bir takým oyunu, týpký futbol gibi; insan bu maçta kendisine bir yer edinmeli mutlaka; ister seyirci ister oyuncu olarak.

Þehrin Ýstenmeyen Tüyleri (Anýl Gökpek) 9 Mart 2004 Ýronik 

Ne yapýyorum ben yahu? Neyi, kime anlatýyorum sanki?

Kaan Ilgaz Bilmecesi (Anýl Gökpek) 5 Mart 2004 1. Bölüm 

Dev bir otomatik solucan... Kývrýlýyor, kollara ayrýlýyor ama ilerleyemiyor. Sýcaktan asfalta yapýþmýþ sanki.

Kadýnlarý Anlamanýn 33 Yolu (Anýl Gökpek) 23 Þubat 2004 Ruhbilim 

Birbirinden çetrefilli 33 madde...

Neden Posta? (Anýl Gökpek) 17 Þubat 2004 Türkiye 

'Neden Posta gazetesini ciddiye almalýyýz?' sorusudur beni harekete geçiren.

Tersane'de Yangýn (Anýl Gökpek) 15 Þubat 2004 Modernizm ve Post-Modernizm 

Eski soyutlanma öykülerinizi getirin, yerine yenisini götürün.

Belli Olmaz (Anýl Gökpek) 11 Þubat 2004 Sevgi ve Arkadaþlýk 

Herkesin öyküsü farklýdýr; anlatýlanlar ayný olsa bile.

Metin Þentürk'e Açýk Mektup (Anýl Gökpek) 10 Þubat 2004 Görsel (Resimli Öykü) 

Metin Bey, Lütfen bu mektubu dikkatle okuyun.

KÜLTÝGÝN: (Kýyafetindeki Amerikan bayraðýný gizlemeye çalýþarak.) Biz hep Amarýgaya karþý olmuþuzdur.
ALPARSLAN: (Marlborosunu derin derin çeker ve konuþur.) He ya! Ýþgalci köpeklerin nesini savunacaktýk?

| Þiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleþtiri | Ýnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babýali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratýcý Yazarlýk

| Katýlým | Ýletiþim | Yasallýk | Saklýlýk & Gizlilik | Yayýn Ýlkeleri | ÝzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Giriþi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © Anýl Gökpek, 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.

Bu dosyanýn son güncelleme tarihi: 19.04.2024 10:35:59