..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Olgular grmezden gelindikleri iin var olmaya son vermiyorlar. -Huxley
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - yileme
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Kurtlar ve nsanlar
sa Kantarc
Roman > Korku Roman

KURTLAR ve NSANLAR BRNC BLM (gecenin prltsndaki iekler st ufuk: yenilmez!) Kar frtnasnda ilerleyen kurtlar periand, dadan dzle yeni inmilerdi. A, sefil ve acnacak haldeydiler, zayflamlard. Lider siyah kurt sinyal verdi, konaklamak ve dinlenmek zamannn geldiini hissetmiti. Peki nerede konaklayabilirlerdi? Yllar nce buraya gelmiti. Onu hatrlad. Sol yakada iyi bildii bir orman vard. Gecenin

[DEVAMI]

Arama Motoru

zEdebiyat > yk > yileme
 Ksmet  (ERDEN ERKN)

Aniden srad uzand yerden. Gidecekti buralardan. stanbul'a, daysnn yanna gidecekti. ERDEN ERKN
 Mutluluk Nedir?  (ERDEN ERKN)

Mutluluk, yaantsndan keyif alan, honutluk duyan, hayatndan memnun olan, bir sknts, acs, sancs, kederi olmayan anlamna geliyordu deie deie. ERDEN ERKN...
 rg, i ve Ynler  (Ceren Emre)

aka uka, aka uka, ii evir, ilk ilmei rmeden al.... Attm her ilmekle bir skntm, bir bunalmm arkaya, omuzlarmdan geriye brakyordum. nanamyordum, nasl bir terapi bu byle...
 Bir ey  (Ya Irmak)

ocukluundan beri yaad her ey baz duyularn kaybolmasna sebep olmutu. Artk duyular hi de iyi ilemiyordu. Yani her bir ey darsnda kalyordu. Etrafn sis brmt. Aniden, bir u sivriliyor, batyordu. Can ok acyordu. yle ki uyku iin ban koyduu yastk bile ividen farksz geliyordu. O, bu ucun at yaralarn iyiletirmeye alrken yeni bir u daha sivriliyordu. Yuvarla zlyordu. Bu beklenmedik saldrlardan korunacak gc kendinde bulamyordu. Geri ekildike ekiliyordu. yle derince bir uykunun iinde yitip gidiversem diyordu.
 Keltepe'nin yks  (Kmuran Esen)

Neydi suu onun? Tanr onu cezalandrm myd?...Kn souuyla donar,yazn scayla kavrulurdu. Onu souktan koruyacak, scakta serinletecek bir dikili aac yoktu zerinde. Utanyordu kendinden. Kardaki yeil orman grdk
 Beni apa Gibi Aa eken Bir ey Varsa  (sa Kantarc)

fRKINDALIK
 Derin Hikayeler, Ksa Karlamalar  (eyll)

Kk iken bana nasl smsk sarldn hatrlamaya altm. Bir trl hatrlayamamtm yle bir an, ama mutlaka olmutur diye fsldyordum iimden.
 Dyorum Tut Elimden - Selma Sayar  (kemal dz)

selma sayar, maden emekilerinden, tre kltrnn esaretindeki kadnlara, asi nehri kysnda lastik ayakkabsn arayan ocuktan, akn hrsa, hayallerini ryalara kaptran insana, insan hallerine mercek tutuyor yklerinde.
 Yamur Usul Usul Yaarken  (Pnar afak)

indeki ses ‘dnya yuvarlaktr’ deyip hayallerini bozuncaya kadar arabasn sryordu ama bu kadar araba srdkten sonra dnp dolap ayn yere geleceini dnmek iin bysn kard.
10 
 Mutluluu lm Ararken Buldu  (zcan Nevres)

Gen bir kadn, bir kum tmseinin stne oturmu, hkra hkra alyordu. Gecenin ilerlemi saatinde bu ssz sahilde yapa yalnz alayan kz merak etmiti. Gidip nne dikildi. Kz nnde dikilip duran Selim’i fark etmemiti bile.
11 
 Hayat nsana Neler Gsteriyor!  (Alp etiner)

...her sradanln ardndan byleyici bir hikye kabiliyor (hi olmazsa benim iin yle) ve hayat insana ummad neler neler gsteriyor!..
12 
 Eski Yeni Yl  (Hacer AKTA)

Ayla Dikmen'in "anlamazdn anlamazdn kadere de inanmazdn" arks alyor olduum yerde. Anlamazdlar kadere de inanmazdlar belki de ondan ha bir de ac veren kalpsizlerden olamazdlar. Ama en ok onlar actrdlar. te yle bir ey... Samimi dostluklarla gel yeniyl ; mthi olmasa da gzel, her derde olmasa da ousuna; tam manasyla ifa olmasa da yaralarmza... yi gel... Sezen Aksu dinleyelim, kadehlerimize biraz daha zm urubu ya da karadut suyu koyalm. iir okuyalm... stanbul'u zleyelim. Biri bize bir dans ltfetsin.
13 
 Kendine Yolculuk  (Merref ZDA)

Anlamsz m gerekten hayat? Yoksa onu anlamsz hale getiren bizler miyiz? Bir deirmen mi hatalarmz, bizi her an daha ok paralara ayran? Nasl bir anlam katmal hayata? Nereye bakmal? Ne kadar bakmal? Ne zaman bakmal? Grdmz ve grmediimizi, kendi okuduumuzu ve i sesimizin bize okuduunu nasl yorumlamal?
14 
 mam Hatip Nesli  (mehmet avc)

mam hatip nesli
15 
 Glmseme iei  (R. Eyll Akta)

"bir su damlas gn nda havaya karp kaybolur, yamurla dnmek iin... iimde aan bir glmseme ieinin goncalar..."
16 
 Bilal Eden  (brahim Halil Almas)

Biz de bilirdik sevgiliye karanfil almasn lakin a idik yedik karanfil parasn. felsefesiyle hareket eden Bilal, sevdiceine romantik bir an yaatamad iin ok zlyordu. Bu eksiklii gidermek iin de ona parkta kendi kaleminden szlm iirler okur, bu yolla kzcazn gnln fethetmeye alrd. Baarrd da. Gzel kz o mendebur yayn evi editrleri gibi kalpsiz deildi Allahtan. kr ki edebiyattan anlyordu.
17 
 Kz steme  (Haydar Kprlolu)

Yaanm konulardan aldm, 'Gn Am' kitabm iin yazdm ykdr. Kendi kendine hayal kurma, gelin, gvey, n yarg. Sayglar.
18 
 Narin Meneke  (Merref ZDA)

Bu mor menekecik bilemezdi neden burada olduunu, bu gzlerin kendisinde neler grdn. Neden kendisine baktka glmsendiini� Onun grd bir ift umutlu ve bulutlu gzd sadece. Derinlerinde sakl ile bakan, umut gnei gibi parlayan bir ift gz�
19 
 Yalnz Bir Opera  (ALA GKDENZ)

Yaadklarm yor yine bilincime.Arkalara attklarm, unutmaya altklarm birer birer gn yzne kyor.Maher kalabal gibi…
20 
 Hepimizin Bir ne plii Var  (Yasemin Cankaya)

Ak olsun! ... Kalan eyalar, kargoyla gidecekti. Karton kolilere smayan; sabah kahvelerinin kokusu, sokaktaki ocuk sesleri, bulak ykarken ald slk, geride kalacakt.

son eklenenler
Bir ey
Ya Irmak
yk > yileme
Bilal Eden
brahim Halil Almas
yk > Glmece (Mizah)
Canm zmir 2
enol Durmu
yk > yileme
Canm zmir
enol Durmu
yk > yileme

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2023 | , 2023
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.