..E-posta: Şifre:
İzEdebiyat'a Üye Ol
Sıkça Sorulanlar
Şifrenizi mi unuttunuz?..
Avukatlar da bir zamanlar çocuktular herhalde. -Charles Lamb
şiir
öykü
roman
deneme
eleştiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
İzEdebiyat - Yazar Portresi - Levent Ölçer
Levent Ölçer - Fantazya
Site İçi Arama:


Eleştiri
  Ankara'da Soğuk Gece Eleştirisi (Levent Ölçer) 18 Temmuz 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Kitap fantastik türde. Lakin öyle içinde devler, cüceler, ejderhalar, elfler yok.. Macera günümüzde ve dünyamızda geçiyor.. Pardon öyküde bir tane cüce var ama o sayılmaz..

  Tılsım-ı Kudret Eleştirisi (Levent Ölçer) 17 Temmuz 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Uğultuların arasında bir ses duydum, Öte diyardan bir haykırış. Araladım bin zincirli kapıyı ardına dek, Korkuyla kavrulan birini buldum. Kıl gibi ince bir ipin üzerinde yürüdüm, Kanım yere damlarken insan tohumlarını gördüm. Bedenim alevin korudur, yalanın özü, Ateşten toprağa, hiçlikten varlığa döndüm.

  Medeniyet (!) (Levent) 19 Mayıs 2008 21. YÜZYIL 

Ben bunda en büyük günah sahiplerinden biri olarak Edison’u görüyorum.

  Bol Keseden Atmak (Levent) 3 Temmuz 2008 Türkiye 

Seçim sisteminin barajına da karşıyım. Ne barajı arkadaşım!? Bu ülkenin %1 lik kesimi de hala bu ülkenin vatandaşı.. Nasıl sokmazsın sen onu meclise? Onun da sesini duyurmaya hakkı var.

  Savunma Hatları ve Sorumluluk (Levent) 15 Temmuz 2008 Türkiye 

Lakin iş gençliğin Cumhuriyeti müdafaa etmesi noktasına gelene kadar yarılması gereken savunma hatları vardır. Bu hatların yarıldığı Cumhuriyeti seven kitlelerce hissedilmeye başlandığında toplumda oluşacak huzursuzluğun derinliğini çok kişi takdir edecektir.

  Türkiye ve Enerji (Levent) 27 Temmuz 2008 Türkiye 

Ha illa diyecekseler “esebilir de esmeyebilir de” ben de diyorum biz niye o zaman nehirlere baraj kuruyoruz, “yağabilir de yağmayabilir de”..

  Oy Verme, Dur de (Levent) 9 Ağustos 2008 Türkiye 

Milletin vekilleri toptan çuvalladı. Milletin aslının duruma el koyma vakti geldi. Siyaset ne yazık ki kendini arapsaçı bir düğüme hapsetmiş durumda. Biz vekilleri bizim yerimize işleri yürütsünler diye Ankara’ya gönderdik lakin onlar ortalığı duman ettiler.

  Neden Deniz Baykal Olmasın? Neden Olsun Ki? (Levent) 28 Ağustos 2008 Türkiye 

Geçen akşam bir CHP’li ve ÖDP lideri Ufuk Uras, Fatih Altaylı’nın programında SOL’u konuşuyordu. Arasıra zaplarken gidip geldim.. Kusura bakmasın CHP’li konuğun adını hatırlayamıyorum.

  Terörü Asıl Besleyen... (Levent) 28 Ağustos 2008 Türkiye 

Karnı tok, sırtı pek, hayatından genel manada memnun bir adam niye dağa çıkıp eline silah alsın? En fazla olacak olan siyasi bir platformda memnuniyetsizliklerini dile getirmek olacaktır.

  83. Madde (Levent) 30 Eylül 2008 Türkiye 

"Türkiye büyük millet meclisi üyesi hakkında, seçiminden önce veya sonra verilmiş bir ceza hükmünün yerine getirilmesi, üyelik sıfatının sona ermesine bırakılır; üyelik süresince zamanaşımı işlemez." mana: halk unutsa, hukuk unutmaz. seve seve devam edicez yavrucum soruşturmana demektir.

  Siyaset Değil Rezalet (Levent) 16 Mayıs 2009 Türkiye 

..“hakkınızda böyle bir iddia var, dosyalar bekliyor. Adalet önünde kendinizi temize çıkartmak için dokunulmazlığınızn kaldırılmasına ne diyeceksiniz?” diyorsun. Adam sana “yüce meclis bunu uygun görürse boynum kıldan ince” diyor. Yahu iyi de, o YÜCE MECLİS sensin, ..

  Ab (Aldatmaca Birliği) ve Türkiye (Levent) 16 Mayıs 2009 Türkiye 

AB asla tek seçenek değildir. Aslında bugünkü tek taraflı şartlar gözönüne alınırsa bana göre SEÇENEK BİLE DEĞİLDİR..

  Bölünmüş Siyasetçiler (Levent) 19 Mayıs 2009 Türkiye 

Bu ülkeyi bölmek için PKK'ya ya da dış güçlere ihtiyacımız olduğuna inanmıyorum çünkü siyasetçilerimiz bu bölme işini gayet iyi götürüyor.

  Ayıptır Söylemesi Ben Türküm (Levent Ölçer) 30 Ağustos 2009 Türkiye 

Dost ve müttefikimize göre Türkiye sınırları KABUL EDİLEMEZ.

  Gençler Siyasetten Korkmasın (Levent Ölçer) 30 Ağustos 2009 Türkiye 

Korkmamız gereken şey siyasete şiddetin bulaşması ya da insanların kötü yönetimler karşısında umutsuz ve umursamaz olmasıdır-tepkisiz kalmasıdır.

  Şiddet İçerikli Bilgisayar Oyunları (Levent Ölçer) 30 Ağustos 2009 İnternet ve Gerçek Dünya 

Bugün yine bir yerde SAZAN'ın birinin kaleme aldığı şiddet içerikli oyunlar ile ilgili bir yazı gördüm. Birden şiddet içerikli oyun oynayasım geldi ama bu defa kalkıp bu yazıyı döşendim. Cehaletinizin her bir zerresine bir mermi olsun her bir kelime. Bu yazıyı bütün cahillere adıyorum!

  Abd: Sessiz ve Derinden (Levent Ölçer) 20 Ekim 2009 Politik Olaylar ve Görüşler 

“..benim Kürtlerle derdim yok. Ben PKK’ya karşıyım” diyecek oldum.. Cevabımı aldım. “valla benim derdim var arkadaşım. Ben falanca şehirliyim.. Ailemden bir şehit verdim PKK’ya.. Şehirde de her yer PKK sempatizanı ve uyuşturucu satıcısı kabadayılarının eline geçti. İş aş-huzur kalmadı. Okullarda-sokakta çocuğumuz Türkçe konuşuyor diye azar işitip itilmeye başlandı. Buralara göçmek zorunda kaldık.. Benim derdim VAR..”

  Hükümet Pkk'ya Teslim Oldu - Millet Olmadı! (Levent Ölçer) 23 Ekim 2009 Türkiye 

AKEPE artık DTPleşmiştir. Bunu da gayet iyi HAZMETMİŞTİR.

  Halk Meclisi Günleri (Levent Ölçer) 24 Ekim 2009 Politik Olaylar ve Görüşler 

Her ay bir kez vatandaşın karşısına çıkıp yüzüne karşı hesap sorulan Başbakan olması gereken kıvama gelir: YURDUNA KUL OLUR.

  Sarı Neyin Rengi? (Levent Ölçer) 12 Kasım 2009 Türkiye 

Siyasette de renkler önemli.. Renkler etkili.. Mesela ben siyasetçilerin rengini bilmek isterim.. Benim siyasetçim bayrak kırmızısı ve ay yıldız beyazı olmalı.. Rengi benim ülkem olmalı..

  Hükümet İstifa Et! (Levent Ölçer) 28 Aralık 2009 Türkiye 

Kimilerinin tuzu kurudur biliyorum. Kim başa geçerse geçsin birileri hep rahat. Birilerinin işleri hep tıkırında. Onlar rahatını bozmaz, kendi hayatları toz pembe olduğundan sesleri çıkmaz hatta ŞAKŞAK yaparlar.. Sanatçısından işadamına hepinize bu sözüm, midem adınızı anmayı kaldırmıyor..

  Bir Numara! (Levent Ölçer) 29 Aralık 2009 Türkiye 

Buyur burdan yak..

  Anayasa Öyle Diyor (Levent Ölçer) 1 Ocak 2010 Türkiye 

Buraya kadar etti 1060.. Durun daha bitmedi. Bunu ben değil Anayasa söylüyor. Daha bitmedi..

  Tayyip Obama Sarıgül (Levent Ölçer) 4 Ocak 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

ABDullah Gül "..tarihi bir fırsat.." diye ifade ederken doğru ifade etti.. İfade etmediği bu DÖNEMİN ""KİMİN İÇİN tarihi"" bir fırsat olduğuydu..

  Ekmeksiz Demokrasi ve Darbenin Ardına Saklananlar (Levent Ölçer) 29 Ocak 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bugünün Türkiyesinde -isteyen DARBECİ isteyen militarist desin umurumda değil gururla söylüyorum inandığım şeyi- Türk Silahlı Kuvvetleri olmadan ÖZGÜRLÜK de kalmaz o çok sözü edilen ama bir türlü görülmeyen DEMOKRASİnin adı bile kalmaz. Aç ve eğitimsiz bırakılmış bir Türkiye'de Sivil bir YEŞİL DARBEnin ve DİKTATÖRLÜĞÜN önündeki en büyük engel TSK'dır.

  Öküz Sürülerinin Küresel Möölemesi (Levent Ölçer) 16 Şubat 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bu haliyle KÜRESELLEŞMEYE tamamen karşıyım. Bu haliyle küreselleşme insanların kendileri olmalarını, özgür olmalarını, farklı olmalarını, çeşitli kültürler yaratmalarını engelleyen bir hapishane mekanizması. Herkesten beklenen şey düşünmeyi, tartışmayı, okumayı, konuşmayı bırakıp EĞLENMELERİ!! Sadece eğlenin.. Kendinizi hoş tutun.. Biz eğlenirken biz eğlenelim diye dünyanın dümenini çevirenlerin ne yaptığını hiç düşündük mü? Hayır, biz eğlenmekle meşgulüz. Birisi kalkıp da bu eğlenceyi bu tür sorularla bozmaya kalkarsa onu hemen oracıkta ÖLDÜRÜRÜZ..

  Karşı Saldırı Planı Senaryosu (Levent Ölçer) 19 Şubat 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Plan A; Yobazkıran. Plan B; Yobazsavar. Plan C; Kozmik Gizli..

  Seninle İlk Defa... (Levent Ölçer) 20 Şubat 2010 Türkiye 

İnternette dolaşan bir E-posta'dan alıntı. Yazanı ve ilk dolaşmaya başladığı tarihi çıkartamadım.

  İnci Yumurtlama Yarışı (Levent Ölçer) 25 Şubat 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Ben AKEPElilerin işkembelerinin kuvvetli olduğunu biliyordum ama bu kadarı beni bile hala şaşırtıyor.. Ne inciler gizliymiş bunlarda..

  Ahlak (Levent Ölçer) 12 Mart 2010 Türkiye 

Bacaklarımın arasındaki ahlak beni ilgilendirir, alan da veren de memnunsa geriye kalanlara incik boncuk yemek düşer. İki kişi arasındaki tatlı muhabbete maydonoz olanlar bütün ülkenin, milyonların, yetim hakkının, hukuk sisteminin ırzına geçenlere ses çıkarmayınca "ben sizin ahlakınızı siliyim.." diyorum..

  Türkiye'nin İşgali Senaryosu (Levent Ölçer) 13 Mart 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Kimileri diyecek "sen manyak mısın, ne yapıyosun? Ne yazıyosun?".. Ne yazmışım ne yapmışım ki? Sevgili müttefikimiz ABD'nin yapmadığı neyi yapıyorum? ABD'nin resmi kuruluşları, Başkanların ve Pentagon'un danışmanları böyle manyak senaryolar yazarken sesiniz çıkmıyor da ben yazınca mı olay oldu? Adamlar bizim iç savaş yaşayacağımızın ve bunun sonucu bizi işgal edeceklerinin senaryosunu yazıyor da biz bunun karşılığında ne yapcaz diye senaryo yazamayacak mıyız. Senaryo yazmak senin tekelinde değil Coni. Biz senaryoyu kanla yazarız.

  Zalim Kemalistler! (Levent Ölçer) 21 Mart 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bence bu ülkeye zulüm yapılıyor. Evet, zulüm.. Bu zulmü yapanlar da kendilerini müslüman sanan kibirli, kendini beğenmiş, diğerlerini hor gören, insanları kendileri gibi düşünmüyor diye aşağılayan cahil Arap bülbülleri ve kuyruk sallayanlardır.

  Onun Adı Vatana İhanet (Levent Ölçer) 27 Mart 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Kusmuk gibi defalarca kusup defalarca millete yediriyorlar bu pisliği.. Mazlummuş.. Kolunda altın saat, altında 4 tane son model makam otosu, dokunulmazlık, sekreter, danışmanlar, korumalar, 9000 lira maaş, süper emeklilik, beleş yemek, beleş hastane.. Yedi sülalesini zengin etmeceler.. Bunlar mı mazlum ulan!? Bunlar mazlum silen..

  Bozguncular ve Teslimciler (Levent Ölçer) 4 Nisan 2010 Türkiye 

Bütün başarısızlıklarınıza ve bozgunlarınıza umut katıp direneceksiniz. Kolay olmayacak, pek çok defa teslim olma noktasına geleceksiniz, yorulacaksınız, inancınız sarsılacak, umutsuzluğun nefesini ensenizde yaklaşırken duyacaksınız.. Kolay olmayacağını garanti ediyorum. Asla kolay olmaz.

  Yorumluyorum (Levent Ölçer) 19 Nisan 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=87185 linkindeki Sayın Salih Zeki Çavdaroğlu'nun "" Elit "" Ler Cumhuriyeti JAKOBENİZM başlıklı yazısına yorumumu burada kısaca-ayrıca paylaşmak istedim.

  Google Yavaşlatıldı (Levent Ölçer) 5 Haziran 2010 İnternet ve Gerçek Dünya 

Recep, duyduğuma göre APOÇİ Reisi Ada sahillerinde dalgın dalgın dört gözle yolunu gözlüyormuş.Yüce Divan sonrasına hazır mısın Recep? Bavulunu hazırladın mı Recep? Ada havası sana iyi gelecektir Recep. Son yıllar Civanımı çok yıprattı. İnşallah Ada Havası sayesinde yıpranman giderilir ve UZUUUUUN ama çoook uzuuuun yıllar o ADAda yaşarsın. Allah uzun ömürler versin.. Amin.

  Ne Beyi Ulan? (Levent Ölçer) 3 Temmuz 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Analar ağlamasın diye çıkılan yolda bugün geldiğimiz noktada analar ağlamıyor-çok doğru. Anaların ağlamaktan gözlerinde yaş kalmadı Recep, sayende kan gövdeyi götürüyor. Sadece dağlar değil şehirler de karıştı.. Sen hala bir ton laf salatası ile günü kurtarma çabasındasın. Bütün bu Açılım kepazeliği ile ortalığı karıştıran ve teröristleri şımartan Recep kalkmış şimdi kum torbalarının ardından asarız keseriz diye nutuk çekiyor.. En fanatik AKEPEliler bile bu son olaylardan sonra ya susuyor ya da "biiip" sesiyle kendi partilerine bipliyor..

  Sıra Sizde (Levent Ölçer) 9 Temmuz 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bu dünyada sadece yiyip içip uyuyup s...işip günü kurtarmanın ötesinde şeyler olduğunu da lütfen o koca kafanız alsın..

  Hayır Dedik Arkadaşım... (Levent Ölçer) 25 Temmuz 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Hala bu işin ciddiyetini anlayamamış olanlar var. Hala bu işi önemsemeyenler var.. Bir kısım acayip yaşam formları hala bu referandumu sıradan bir sandık macerası gibi görüyor - böyle yutturmaya çalışıyor.. İzah etmeme lütfen izin verin.. Sonra da gidip şu sayfayı ziyaret edin.. Haydi uyanın lütfen. http://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

  Kibirle İmtihanı Kaybedenler (Levent Ölçer) 28 Temmuz 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Ne korkunç bir zaman bu böyle. Sanki cehennemin kapıları dünyanın üzerine açılmış ve bütün iblisler bir din adamı cüppesine bürünüp insan kanı emmek için aramıza karışmış..

  Saflık mı Kötü Niyet mi? (Levent Ölçer) 25 Ağustos 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Uzatmaya gerek yok.. Bu açıklamalar utanç verici. Bu açıklamalar kan dondurucu. Bu açıklamaları yapanlar ağızlarından ne çıktığını bilmiyor. Bu açıklamaların amacı milleti hissizleştirip APO'nun ve APOçilerinin af ile aramıza dönmesine, hatta Güneydoğunun ülkeden KOPARILMASINA zemin hazırlamak..

  Yala! (Levent Ölçer) 8 Eylül 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Bu ne bahtsız bir ülkedir ki bu YALAkalar bu ülkenin SÖZDE aydınlarıdır, ileri gelenleridir, halkın güvendiği ve inandığı, sevdiği kişilerdir..

  Evet! Şimdi Eğlence Başlıyor :) (Levent Ölçer) 13 Eylül 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Evet çıktı diye karşıma geçip kahkahalarla bayram yapan bütün şaşkın dostlarıma sadece sessizce gülümsüyorum. Kimileri okuyarak öğrenir, kimileri izleyerek öğrenir, kimileri geçmişten ders alarak öğrenir.. Bir de yaşayarak öğrenenler vardır. Bu defa öğretmenin adı Acı. Yaşayacağız Acıyı.. Evet diyen de Hayır diyen de bu yolda aynı acıyı çekecek. Çok değil, dört beş sene içinde ne olacaksa olacak. Şimdi vaktiniz varken bol bol gülün. Son gülen iyi gülermiş, ben bütün kahkahalarımı sabırla saklıyorum. O günü bekliyorum. Elim kırılaydı da Evet oyu atmayaydım diyeceğiniz o anı bekliyorum(HAYIR, çok beklemeyeceğim :D)

  Bu Millet Sevilmeyi Hakediyor (Levent Ölçer) 7 Ekim 2010 Türkiye 

Bugün sevgi doluyum. Sevgi içimden taşıp fışkırıyor. Sevecek insan arıyorum!

  Herkes Hakettiği Şekilde Yönetilir (Levent Ölçer) 5 Kasım 2010 Politik Olaylar ve Görüşler 

Iyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın!

  Dünyadan Ne Kadar Vazgeçmeli? (Levent Ölçer) 20 Kasım 2010 Dinler, İnançlar ve Ateizm 

Sayın Fuat Türker'in http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=93451 linkindeki yazısına yazdığım bir yorumu paylaşmak istedim. Saygılarımla.

  Dünyadan Ne Kadar Vazgeçmeli? - 2 (Levent Ölçer) 29 Kasım 2010 Dinler, İnançlar ve Ateizm 

Yine Sayın Fuat Türker'in http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=93802 linkindeki bir diğer yazısına yazdığım yorumu paylaşmak istedim. İstedim ki eğer burada yazıyorsak karşılıklı eleştiri ve yorumlarla birbirimize bir şeyler katalım, bir şeyler kazanalım, bu siteyi ziyaret edenlerle bunları paylaşalım.

  V For Vendetta (Levent Ölçer) 19 Ocak 2011 Sinema ve Televizyon 

..Ve sen bütün alçaklığını ortaya çıkardın ve yine sen kutsallığı kullanarak eziyet ettin. Aziz kılığına girerek şeytanın rolünü üstlendin.( Piskopos: Lütfen merhamet et!)Bu gece olmaz, piskopos bu gece olmaz...

  Pkk Mazlumlar Topluluğuymuş! (Levent Ölçer) 3 Şubat 2011 Kesinlikle Karşıyım! 

http://www.izedebiyat.com/yazi.asp?id=95876 yazısına yorumlarım ve yazarın cevabı.

  Milliyetçilik Kötüdür (Levent Ölçer) 17 Nisan 2011 21. YÜZYIL 

Ama onlar özgür halkların özgür iradeleriyle bir amaç doğrultusunda birleşmesini istemiyor. Onlar tek bir halka ve ruhsuz koca bir ET YIĞININA İNDİRGENMİŞ hımbıl, akılsız bir kitleyi "KENDİ hakimiyetleri altında" istiyor.

  Ortadoğuda Fillerin Güreşi (Levent Ölçer) 23 Mayıs 2011 Politik Olaylar ve Görüşler 

Ortadaki asıl pasta zaten o topraklar. Size yedirceklerine saflıkla inanıyor musunuz? Cidden? Açık konuşalım lütfen cevap verin, cidden bu coğrafyada bir Kürdistanın var olabileceğine inanıyor musunuz? Siz ne içtiniz?

  Nifak Eleştirisi (Levent Ölçer) 14 Ağustos 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Yüz otuz iki sayfalık romanda hikaye, ülkücü-milliyetçi-halkçı bir gencin duruş açısından aktarılıyor. Hem milliyetçi hem halkçı olunur mu diyenler çıkabilir.. Bal gibi olunur. Halkçı olmadan milliyetçi zaten olunmaz. Neyse..

  Mağaranın Kamburu Eleştirisi (Levent Ölçer) 14 Ağustos 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Benim gibi aksiyon-macera, kılıç ve büyü okuru bir vatandaş için ilk otuz sayfa bir mücadeleydi.

  Avcının Kılıçları Serisi Eleştirisi (Levent Ölçer) 14 Ağustos 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Bu kitaplar toplamda kabaca 1100 sayfa filan ediyor. Laika yayıncılıktan çıkmış elimdeki nüshalar. Kapakları çok hoş. Benim gibi fantastikçiler sırf kapak görseline bakıp bile büyülenip alabilir bu kitapları. Öyle yani..

  İmparatorluğun Kızı Eleştirisi (Levent Ölçer) 13 Eylül 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Aslında dişi kahramanlı bir kitabı nasıl sevdiğime de şaşırdım, üstelik kılıç ve büyü minimum seviyede. Yok artık, bana bir şeyler oluyor. Zevklerim mi değişiyor?

  Ozanın Şarkısı Eleştirisi (Levent Ölçer) 29 Eylül 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Sevdaya yaptığın bu Gargamelliktir. Ayıp. Cidden üzdün beni orada. Kitabın sonunda vurup geçirdin. Çınladı mı kulakların Göktuğ?

  Üç Kitap Eleştirisi (Levent Ölçer) 30 Ekim 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Klasikleri ve başyapıtları yazacak yazarları oluşturmak, onları okuyacak okuru oluşturmak için Avrupa 3. sınıf hikayeler, açıksaçık hikayeler, kaba hicivler, en ucuz romanlar ile yola çıktı.

  Kristalin Hizmetkarı Eleştirisi (Levent Ölçer) 28 Kasım 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Jarlaxle ile birlikte Artemis Entreri de Kristal parçasının merkezinde bulunduğu bu yalan, dolan ve entrika, ihanet, cinayet fırtınasının içinde kendi yolunu açmak için mücadele ediyor.

  Korkak ve Canavar Eleştirisi (Levent Ölçer) 28 Kasım 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Aslında satması lazım. Niye? Çünkü bu kitap güzel bir kitap. Öyle çok beğendim amam aman harika demiyecem. Ama güzel bir kitaptı. Hikayenin 2. kitabını da okuma listeme aldığımı söylemek isterim. Elbette yabancı edebiyat ile Türk yazarlar arasında bir fark var.

  Zombi Savaşı Eleştirisi (Levent Ölçer) 28 Kasım 2011 Yazarlar ve Yapıtlar 

Hee, olur da ilerde bi zombi olayını filan dünya gerçekten yaşarsa bu kitabı okuduğunuz için hayatta kalma şansınızın çok artacağını söyleyebilirim. Hadi gene iyisin, sen işini bilirsin..

  Sanatınızı Siliyim (Levent Ölçer) 14 Mart 2013 Türkiye 

Bunların tek derdi senden benden kazandıkları paraları korumak, vergi müfettişlerinden uzak durmak, reklam gelirlerini muhafaza etmek, sponsorları ürkütmemek olmuş. Ye babam ye.

 

 Ermiş'in küçük bir hareketi ile amazonun boynu kırıldı. Ve ölüsü Thallor’a doğru bir sonbahar yaprağı gibi savruldu.
Dramatik biçimde ortalık son kez birkaç kalp atımlık süre için durulduğunda Thallor Ellona’nın açık gözlerini kapadı. Ellona için, dostları için ve de kendisi için bir ölüm duası okudu. Ayağa kalktı. Silahlarını Ermiş’e doğru kaldırıp hem Tanrılara yakaran hem de Kara Ermiş’i lanetleyen son sözlerini söyledi. Sözler iyi tanrıların kehanetlerini haykırırcasına çıkmıştı genç adamın dudaklarından..
“Elvin canını alsın İblis!” 
| Şiir | Öykü | Roman | Deneme | Eleştiri | İnceleme | Bilimsel | Yazarlar | Babıali Kütüphanesi | Yazar Kütüphaneleri | Yaratıcı Yazarlık

| Katılım | İletişim | Yasallık | Saklılık & Gizlilik | Yayın İlkeleri | İzEdebiyat? | SSS | Künye | Üye Girişi |

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

İzEdebiyat bir İzlenim Yapım sitesidir. © İzlenim Yapım, 2022 | © Levent Ölçer, 2022
İzEdebiyat'da yayınlanan bütün yazılar, telif hakları yasalarınca korunmaktadır. Tümü yazarlarının ya da telif hakkı sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadır. Yazarların ya da telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın sitede yer alan metinlerin -kısa alıntı ve tanıtımlar dışında- herhangi bir biçimde basılması/yayınlanması kesinlikle yasaktır.
Ayrıntılı bilgi icin Yasallık bölümüne bkz.

 

Bu dosyanın son güncelleme tarihi: 03.12.2022 15:14:12