..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
"Ýnsan - iþte tüm sýr burada. Bu sýr üzerinde çalýþýyorum, çünkü kendim de insan olmak istiyorum." -Dostoyevski
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Gülmece (Mizah)
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Köylü Kýz Kezban
Ýsa Kantarcý
Roman > Aþk Romaný

Köylü Kýz Kezban 1 Sabahýn erken saatleriydi, bölgede 3 gündür kar fýrtýnasý vardý, yoðun rüzgarla kýrbaç gibi yaðan ince kar insana nefes aldýrmýyor, her þeyi zora, ister istemez kanlý bir mücadeleye sokuyordu. Daðýn yamacýnda 3 kiþi kaplumbaða gibi ilerlemeye çalýþýyordu, dizlerine kadar kara batmýþlardý, bu üç adam elektrik onarým arýza ekibiydi, adamlardan biri çok öndeydi, yumuþak ve derin karda ilerlemekten nefes nefese kalmýþlard

[DEVAMI]

Arama Motoru

• ÝzEdebiyat > Öykü > Gülmece (Mizah)
641 
 Anamdan Ýnciler/ Bana 'Nene' Diyor.  (Necmettin Yalcinkaya)

Kadýn anama dönerek, “He, vallaha haklýsýn nene!” dedi. “Doðru söylüyorsun, kusura bakma ben bir cahillik ettim. Ver öpeyim elini.”
642 
 Baðgurt  (Mehmet Önder)

"Baðýmsýz" ne demek? Baðýný baðgurtlarýna yidirmiyle, baðý galmamýþ, demek...
643 
 Hacý Mustafendinin Ölümü  (Mehmet Önder)

- Oðlu, þu birbirini ýsýrýr gibi dua edenlerden biri dediler ama, hangisi acaba?
644 
 Bizim Sporcu Fareler  (Mehmet Önder)

- Gooll! Bu kez kolay kolay aðzýný açmayan abimin sesi duyuldu : - Susuuun! Cezanedir menazedir, saygýsýzlar!
645 
 Korku  (Mehmet Önder)

Bir partiden ilçe baþkanlýðýna aday olacaðýmýz tuttu. Kaptýk delege listesini, o köy senin bu kasaba benim dolaþýyoruz. Sözümona delege avlýyoruz.
646 
 Hocaefendinin Selamý Var  (Mehmet Önder)

Þükran teyzenin tarif ettiði yere yaklaþýrken, bir yandan da çatýlardaki, balkonlardaki çanak antenleri gözetlemeðe baþladým: Tek çanak, tek çanak, bu da tek çanak; hah çift çanak, Hocaefendinin evi burasý olmalý.
647 
 Anamdan Ýnciler/ Reflü  (Necmettin Yalcinkaya)

Anam; "Size kim dedi ki gelsin yanýmda kalsýn’’ diye itiraz etti, biraz da kýzarak. "Gelsin saçýmý boyasýn benim"
648 
 Manikirci  (Mehmet Önder)

Manikürü yapar, zilleri takar oh oh!
649 
 Ýþe Yaramayan Torpil  (Mehmet Önder)

Buna daha çok kýzdý: -Adamýn ne dediði anlaþýlmýyor! Biz de kimden yardým istiyoruz.
650 
 Eþekler Köyü 2  (Þenol Durmuþ)

"Herkes haberi almýþ, namussuzlar, hergele deyyuslar. Bu nasýl insanlýk, kimse elini taþýn altýna sokmak istemiyor. Büyük ihtimaldir ki þimdi herkes ellerini karýlarýnýn bacak arasýna koymuþtur. Ulan ne bok yiyeyim ben þimdi. Ulan Adanalý, Durmuþ'un piçleri. Baþýma ne iþler saldýnýz" diyerek mýrýldandý."
651 
 Fitbol  (Demirhan Ocak)

Ayla abla “Avluda getti, geeeettiii melek gibi herifim getti” diye paradoks tarlalarýnda çýrýl çýplak koþuyordu...
652 
 Öðle Yemeði  (çetin)

eðer birazcýk gülümsemek istersen.
653 
 Babasýna Çekmiþ  (Mehmet Önder)

- Hakaaan! - … - Aaaa Hakan! Yine duymazdan gelince bir ilenç savuruyor: - Hakanadlarýn kapansýn inþallah!
654 
 Ýdamlýk Osman  (Mehmet Önder)

Osman, içerde yargýçlarý kalabalýk görünce, umutlandý. "Birinden biri beni anlar." diye düþündü.
655 
 Dövmediðim Adam  (Mehmet Önder)

O da ne? Bu benim dövdüðüm adam. Daha doðrusu, dövmediðim adam.
656 
 Ugh!  (Cengiz Arabacý)

Yýl 1514, yer Teksas bozkýrlarý, kabilede bir telaþ aný............
657 
 Evcil Kediden Cep Telefonuna Uazayan Bir Bahar Günü  (onat kanat akýn)

evet facoult'tan bahsediyorsunuz, "...bu mu yavrunun ismi ? ne cici -hayýr o annesinin ismi, yavrunun adý sarkaç -edebi olmuþ biraz, annesini karnýndan sarkýp düþmesi falan ,eco ve umberto'da diðer yavrularýn isimlerimi ..."
658 
 ....Almanya’yý Seviyorum. Çünkü...  (Demirhan Ocak)

...Yabaniliðin, vahþiliðin, insan olmamýnýn erkeklikten, namustan sayýlmadýðý için mesela;.. bu ülkede.....
659 
 Temizlik Tck'dan Gelir  (Mehmet Önder)

- Hem kocam deðil mi ayol? Sever de, döver de!
660 
 Bizim Kýling  (Mehmet Önder)

- Bastýracaksýn bunlara 726 lira, 32 kuruþ cezayý, bak bir daha milleti rahatsýz ediyorlar mý!

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
31 32 33 34 35  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Kitaplarýmý Ararken
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Böyle Ýdam Görülmedi
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Gece Kuþu
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Geel Geel Geel
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Kadrolu Ev Erkeði
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Patlýcan Oturtma
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Tavla Tavla Beni Tavla
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Çisil Haným ve Topçular
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Tamir Mamir Ýþleri
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Önüme Geleni Öpüyordum
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)
Rüyama Giren Kuruþlar
Ahmet Zeytinci
Öykü > Gülmece (Mizah)

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © , 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.