..E-posta: ifre:
zEdebiyat'a Üye Ol
Ska Sorulanlar
ifrenizi mi unuttunuz?..
Mutlu insanlar tatl eylerden sz ederler. -Goethe
iir
yk
roman
deneme
eletiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
zEdebiyat - Glmece (Mizah)
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
yelik
Yazar Katlm
Yazar Ktphaneleri

u Anda Ne Yazyorsunuz?
nternet ve Yazarlk
Yazarlk Kaynaklar
Yazma Sreci
lk Roman
Kitap Yaynlatmak
Yeni Bir Dnya Dlemek
Niin Yazyorum?
Yazarlar Hakknda Her ey
Ben Bir Yazarm!
u An Ne Okuyorsunuz?
Tm balklar  

Tilki
ergun tekkalm
iir > Bireysel

kuyruu gdk bir tavan trmanrken bir daa karl sisli puslu mu puslu bir havada tamam dedim... bugnk am ocam canm cannm pusu kurdum olmad kovaladm kat ldm o gn alktan...

[DEVAMI]

Arama Motoru

zEdebiyat > yk > Glmece (Mizah)
521 
 Krmz Arabay Takibet  (Mehmet nder)

Gelgelelim ocuklar sabrsz oluyor. Bizimki, yerdeki mukavva kutuya yapt; neymi, bilgisayarn almadan gitmezmi.
522 
 Patronum ve Tasma Gereken Ensesi  (ASL SONER DEMR)

Yalamak bizim patronun yapt en iyi i . Bir dil var adamda emsali grlmemi. Rengi de kahverengi … O kadar ok k yalyor ki artk dili kuyruksokumunun rengini alm .
523 
 Arabesk  (fatihkarabenli)

iki sevgili arasnda yzleme :)
524 
 Koltuk Nbeti  (Mehmet nder)

Mdrmz Tayfun Bey ya haddinden emekli olunca yerine yeni mdr geldi. Yeni mdr Ufuk bey hem gen hem de dinamik biri.
525 
 Lise Yllar 1 Uyku Tulumu  (Bahattin Ceyhan)

Marslnn hatralar ilk blmyle karnzda. Deli Baran, Alim hocay ileden karyor. Buyrun...
526 
 Hortlak Gibi  (Mehmet nder)

Hseyin amca, dilerini gstere gstere “Grdn m nasl hortladm!” der gibi alayl alayl yzme bakyor.
527 
 Umuda Yolculuk  (Alparslan Koca)

“Umuda yolculuk megalemiz. Yolun sonunda umudu bulmay umuyoruz.”
528 
 Orman ve Ay  (enol Durmu)

"Nasl yeenim, babann sakallarna benzemiyor deil mi? Ulan yava eksene canm yakyorsun, tamam ulan bu kadar yeter!" diye homurdandnda elimi yavaa ekmitim.
529 
 imdeki Ses!  (Utku Kocak)

Ya bi sus be Utku ya, genemi sen. Tamam, iimizdeki sessin dedik barmza bastk falan sende iin eyini kardn ama! aaa, olmuyoki byle zrt prt, deli zannediyorlar sonra adam...
530 
 Hi Bir Ak Manipule Kabul Etmez  (Hdr Murat Doan)

- Aslnda ben de, gzlerinin altnda kibritmi var senin? - Elveda Hulusi.
531 
 Tilki Etinden Pirzola  (Kemal Turgut)

... Biraz sonrada Mustafa geliyor, "emmi gel hadi, motor hazr, azn al da gidek" diyor. Ali emminin hanm, "Mustafa emmolu, senin getirdiin et ne etiydi? gusura galmada nasl syliim biraz tuhaft." Deyince de Mustafa dururmu. "Ahan kasap yannda duruyor", deyince Ali emminin "jetonu dyor" olay hatrlyor... "Ulan erefsiz! akam sen bana dilki yzdrdn yoksa?..."
532 
 Cinayet Davas  (Miha Kuu)

mizah davas
533 
 Kiralk Katil Aranyor  (Mehmet nder)

Aadaki olaylar, topyann yazlar scak ve kurak, klar lk ve yal cra bir kesinde geer
534 
 Debelenme Lan! Murdar Olcan!  (Demirhan Ocak)

Hasan kalk olum hadi -Ne var abi ya? -Ne olacak olum ya? Babamn yllk kan grme krizi gelmi.Yani senin anlyacan Cabbarolu ailesi olarak yllk katliammz yapacaz.
535 
 Bilgisayar Korkusu  (Mehmet nder)

Daha adnn ilk duyulduu yllarda rknt vermitir bana. O zamanlar ad kopitr olan aygt iin, “Olaanst bir eymi, ne sorarsan yant verirmi, bou yokmu.” diye anlatrlard. Yine vnerek bir ey daha anlatrlard, bizim aklevvellerden biri de km, “Ne var ne yok?” demi; kompitr ne diyeceini bilememi, infilak etmi.
536 
 Tren Bileti  (Mehmet nder)

O yl da ayns oldu. Ben trene bininceye kadar, o binmi de saklanm bile. Az sonra benim bilet savam balayacak. Evden tembihliyim; bileti "Ka yandasn?" diye sorarsa, "Daha yedisini doldurmadm emmi" diyecem.
537 
 Anan in Her Yer Tekne!  (efika nal)

Yal bir bayan olunu karsna alm ve akl vermek istemi. Olum gel ime. ocuklarnn rzkn gel ikiye verme. Canna da malna da zarar veriyorsun. Yapma olum. ki kt bir eydir demi.
538 
 Konua Konua m, Koklaa Koklaa m?  (Mehmet Atlgan)

Teknoloji... Cep telefonlar... Yaam kolaylatran bir dost mu... Yoksa insanlar felaketler diyarna srkleyen bir canavar m?
539 
 Erkek ocuk Babaya ekermi  (Necmettin Yalcinkaya)

Gnler haftalar, haftalar aylar, aylar yllar kovalad… Aradan ok uzun seneler geti, byk bir aile olduk; tam tamna alt kii olduk: kz, erkek.
540 
 Czdan  (Mehmet nder)

Krk ylda bir iyilik yapacaz!

nceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
31 32 33 34 35  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Kitaplarm Ararken
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Byle dam Grlmedi
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Gece Kuu
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Geel Geel Geel
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Kadrolu Ev Erkei
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Patlcan Oturtma
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
Tamir Mamir leri
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)
nme Geleni pyordum
Ahmet Zeytinci
yk > Glmece (Mizah)

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

zEdebiyat bir zlenim Yapm sitesidir. zlenim Yapm, 2024 | , 2024
zEdebiyat'da yaynlanan btn yazlar, telif haklar yasalarnca korunmaktadr. Tm yazarlarnn ya da telif hakk sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadr. Yazarlarn ya da telif hakk sahiplerinin izni olmakszn sitede yer alan metinlerin -ksa alnt ve tantmlar dnda- herhangi bir biimde baslmas/yaynlanmas kesinlikle yasaktr.
Ayrntl bilgi icin Yasallk blmne bkz.