..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Yaþamýn tanýmý yoktur. -Halikarnas Balýkçýsý
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Sevgi ve Aþk
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi'nin Düþündürdükleri
Yûþa Irmak
Deneme > Yaþam

2017 yýlýnda baþladýðým Ýhlas Holding’in baský öncesi birimine 2024 yýlýnýn þubat ayýnda geri dönüþ yaptým. Bu deðiþimin en güzel tarafý hem patronum hem arkadaþým vedahi ahiret kardeþim olan Kadri Yeltekin Bey’in ekibine tekrar dahil olmam oldu. Kadri Bey, çalýþma hayatým boyunca RNA iletiþimin kurucusu akýl hocam, ilham kaynaðým ve aðabeyim Ýsak Baydaroðlu’ndan sonra tanýdýðým: Enderun terbiyesi görmüþ gerçek bir Osmanlý Beyefendisidir. Yaklaþýk

[DEVAMI]

Arama Motoru

• ÝzEdebiyat > Deneme > Sevgi ve Aþk
1981 
 Çömlek  (Asrýn Þükrü Çatar)

Birini olduðu gibi sevebilmek adýna neler yapabiliyoruz?Hiç birþey...!
1982 
 Deli Kýzýn Sevmeleri - 3  (Ayþegül Tezcan)

Yüreðim yüreðine muhtaçken sevgili býrak, varlýðýn eksik olsun. Sevgini ver bana. Aþkýn eþiðine gelecek dermaný ver dizlerime, yeter. Sen sus, yüreðinin sesini ver bana. Yalnýzlýðýmýn konuþkanlýðý artmadan yetiþ. Yetiþ diyorum çünkü; hüzünlerimi doðmadan bilirsin sen sevgili. Yüreðime dokun ki duyayým dualarýný. Ýçimin sana kanatlanýþýný karþýla. Yanýk bir deli sevda türküsü dilimizde, nice tomurcuklar kanatlarýmýzda…
1983 
 Bir Gecenin Aþký  (Deniz Þahin)

Sebepsiz deðildi bazen sevgiler... Hep masumiyeti yitirecek de deðildi sebepler... Ruhu anlatmayý baþaran gözler... Ve aþýklarý gizleyen geceler...
1984 
 Sevgiliye Mektuplar 7  (Hande Özbudak)

umutsuz mektuplar..
1985 
 Ayyâhunîsâ ve Ayyahuâzâm  (Mustafa Kemal Ýzgi)

...Yaratýlan dediðimiz kavramýn, daha baþlarken iki kutupta birleþmesi ve Aþk’ý dahayakýndan paylaþabileceðimiz bir ruh eþimizin oluþudur. Ayyahünisâ ve Ayyâhuzâm. (Deneme amaçlý olarak hazýrladýðým þiir kitabýndan bir ön anlatým...)
1986 
 Þimdi Dönme Zamaný  (NAZAN)

Eski aþklarýn unutulmaz güzelliði..ve tekrar günyüzüne çýktýðýnda yaþanýlan karmaþa,aþk,kavuþma telaþý,düþünceler ve zaman...Sevgide ,kaybedilmiþ zamanýn tekrar kazanýlmaya çalýþýlmasý gibi birþey belki de.
1987 
 Sevgi Duvarý  (Esmer Tual)

Sevgiliye...
1988 
 Aþkýn Tanýmý  (murat FIÞKIN)

1989 
 Sevgiliye Mektuplar 4  (Hande Özbudak)

Gönderilmeyen mektuplara devam...
1990 
 Cehaletim Sana Varýþým  (Ülkü Yýldýz)

yüzü geçmiþe dönük yaþamým 'þimdi'yi kaldýramayacak kadar mecalsiz..
1991 
 Arkamda Sadece Seni Býrakýp Gideceðim  (osman demircan)

Arkamda sadece seni býrakýp gideceðim. Ne gerimde bir çöp ne bir top kalacak. Bütün yitirilmiþleri ve oyunlarý önüme katarak gideceðim. Bir mendilde senin toza bulaþmýþ ve hiç temize çýkmamýþ aþkýn olsa da senden bir cevap beklemeden gideceðim. Yol öyle uzayýp gidecek ki bir lastik gibi bile esnemeyecek.
1992 
 sensiz ben ...  (KORay)

Sen kor alevler içinde yanmanýn ve o can yakýcý ateþ içinde bile kurtuluþu yine seni o alevlere iten de aramanýn ne demek olduðunu bilebilir misin?
1993 
 Gözyaþý Satýrlarý 2  (Önder)

Aðlamýþlýðýmýn buðusu sardý tenimi.
1994 
 Umutsuz Vakadan Baþlangýç Yazýsý  (umutsuz vaka)

umutsuz vaka diye kendini nitelendiren yazarýmýz çok yakýnýndaki birine haykýramadýklarýný kimliðini gizleyerek düzenli bir þekilde burdan yazmaya baþlayacak artýk. gerçi o okuyamadýktan sonra ne anlamý var ki???
1995 
 Kýrmýzýya Mektuplar  (Sami Güzel)

Hiç kimseye anlatýlmayacak bir sevdanýn, ayrýlýða konmuþ bir kelebeðisin artýk. Yetimsin yüreðimde ve taþ duvarlarla çevrili bir hücrede yüreðime hançerini býrakansýn.
1996 
 Belki Gelirsin"  (Mehmet AY)

Seni bekliyorum,yalnýz seni,seni özlüyorum yalnýz seni...
1997 
 Belirsizlik  (Þennur Gür)

Ýþte ilk defa isteyerek sana kötülük yapýyorum senin anlamadýðýn bir dilde...
1998 
 Sevgi Güzel Bir Þey  (barýþ durak)

Ýlk ben yazayým istedim.Sonrada sizler baþlarsýnýz yazmaya.Sevgi çok güzel bir þey.Sizde sevginizi anlatýn.Bekliyorum.
1999 
 Sevgilime Mektuplar 15. Mektup  (Ahmet Öztürk)

yaþanmýþ günlerim
2000 
 Gizli Özne  (I have a dream)

Kitaplarýn arasýnda olmayan þeyler vardýr.Sevmek gibi.

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 
93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Sevgili
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Mutluluk
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 7
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgili Hayat
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Bakýþlardaki Cesaret
Ahmet Zeytinci
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 6
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 5
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgililer Günü
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sarý Gelin
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Onun Sonbaharý
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Temel (Siz Ýç) Güdü
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Aþkýn Tarifi
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © , 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.