..E-posta: Þifre:
ÝzEdebiyat'a Üye Ol
Sýkça Sorulanlar
Þifrenizi mi unuttunuz?..
Her þey ancak sevgiyle satýn alýnabilmelidir. -Andre Gide
þiir
öykü
roman
deneme
eleþtiri
inceleme
bilimsel
yazarlar
ÝzEdebiyat - Sevgi ve Aþk
Anasayfa
Son Eklenenler
Forumlar
Yazar Kütüphaneleri

Þu Anda Ne Yazýyorsunuz?
Ýnternet ve Yazarlýk
Yazarlýk Kaynaklarý
Yazma Süreci
Ýlk Roman
Kitap Yayýnlatmak
Yeni Bir Dünya Düþlemek
Niçin Yazýyorum?
Yazarlar Hakkýnda Her Þey
Ben Bir Yazarým!
Þu An Ne Okuyorsunuz?
Tüm baþlýklar  

Kýzý Aldým Çýrýlçýplak
Ýsa Kantarcý
Þiir > Aþk ve Romantizm

Kýzý Aldým Çýrýlçýplak tramvaydan bakýyor gökyüzü susamýþ çocuklar gibi ne güzel memelerdi onlar genç kýzýn sürüye sürüye götürdü bavulunu beyazdý memeleri bavulu çekince ezildi memeleri meme çatalý çýktý ortaya tramvaydan bakýyor gökyüzü kumraldý bir daha asla unutamam tramvaydan bakýyor gökyüzü susamýþ çocuklar gibi bir genç kýzdý simsiyah giyinmiþti s.ktiðim siyahýný asla sevmedim tramvaydan bakýyor gökyüzü annemi

[DEVAMI]

Arama Motoru

• ÝzEdebiyat > Deneme > Sevgi ve Aþk
2201 
 Tutkularý Ýçinde Saklý Gecenin Yegane Rengi!  (BELGÝN ERYAVUZ)

Bir renk düþünüyorum duygularýmýzý anlatacak, hislerimizi açýklamamýza yardým ederken sýrrýný, gizemini içimde saklayacak. Öyle bir renk olmalý ki bu...
2202 
 Þiirden Bir Yazý  (ÝLKÝN)

Herkese ait olabilecek kadar yalýn,belkide kimse tarafýndan anlaþýlamayacak kadar karmaþýk duygular..Bir zýtlýktýr aþký aþk yapan.Düzyazýyý þiir yapar o,þiiri düzyazýya çevirir yokluðu
2203 
 Son Yolcu 2  (Hasan Pamuk)

yerde gördüklerin çöp deðil her biri biten bir ömrün tozlarý
2204 
 Bir Bahar Kaçamaðý  (ESRA BAYKAL)

bahar geldi , papatyalar açtý, ben aþýk oldum...
2205 
 Zeus'un Kýzý; Sevgiler  (Aysun Güven)

Bense bir gün karþýmdakini anlamaya çalýþmak yerine, kendimin anlaþýlmasýný beklemeyi deneyeceðim. Bunun için ne kadar yaþlý olursam olayým. AG
2206 
 Korkuyorum...  (Deniz Þahin)

Sevmek korkutuyor beni...
2207 
 Sevda Yeniden Acýya Þiir Oldu...  (Barýþ Kýlýç)

Kafama doluþan hayalle karýþýk bir sürü aþk kýrýntýsýnýn içinden, bilmediðim bir aþký aklýma düþürenin ne olduðunu hiç bilmeden geçiyordu günler. Sesini duyamadýðým, yüzünü göremediðim, sadece uzaklardan aklýma takýlan bir düþ sevdanýn merakýyla kemi
2208 
 Adressiz Mektuplar - 5  (Arzu Karadoðan)

''Bu aþk seni çok sevdi''
2209 
 Sevgi Yükseliyor Her Þeye Raðmen...  (Deniz Þahin)

Sevgi yaþatýyor insaný...
2210 
 14 Þubat Anýsýna  (Kerem Yüce)

Yaþama merhaba denildiðinde her bebek aðlar;aslýnda insanoðlunun mendile ihtiyacý ilk doðduðu gün baþlar ve herkes elleri tutmaya baþladýðý andan itibaren bebeklik gözyaþlarýný silebilecek bir mendil bulabilme çabasýyla baþlar hayat.
2211 
 Bizim Sevdamýz / Sen Söyleme - 11  (Nesrin Gocmen)

Sevda bahçemiz gönlümüz, sevda pýnarýmýz yüreðimizdi..Sevdalar ülkesinin göklerinde, ipek kanatlý sevgi melekleriydik biz... Bir masaldý bizim sevdamýz....
2212 
 Gül Kurusu!  (Orhan TURAN)

Ah be “gülkurusu”! Kurumadan anlasaydýn ya, kurutmadan kendini, Bir defter arasýnda boðdurmadan mevsimlik hayatýný, Bekleyeni yazdýrmadan…
2213 
 Hoşçakal...  (Barýþ Kýlýç)

Sonu gelen sonsuzluğa kadar... Hoşçakal yalancı bahar!..
2214 
 Sevda Budur Ýþte  (Ülkü Yýldýz)

hiç karþýlýk beklemeden verdim ben sana yüreðimi, þimdi sitemlere vuracak deðilim kendimi..
2215 
 Ýsimsiz Aþk  (Deniz Þahin)

Ýçimde ne olduðunu bilmediðim, bir sürü tanýmlanmamýþ duygu var... Seni tanýdýðýmdan beri, ilk kez yüreðime uðruyorlar... Ben onlara "umutsuz aþkýn acýsý" adýný verdim... Allah'tan deðil; ama ben senden ümidimi kestim...
2216 
 Aþk Dediðin Nedir Ki!  (Seyfi Çelikkaya)

Aþký anlatmak istedim, aþký farklý anlayanlara, aklýmýn erdiði, dilimin döndüðü ölçüde.
2217 
 Hüzünlerini Rüzgarýma Býrak  (Ayþegül Tezcan)

Bir düþ olsa da seni yaþamak Hüzünlerini rüzgarýma býrak Kendinle tamamla beni uzak kýyýlarda Kelimelerce büyütmesen de sana olan sevgimi Öyle büyüksün ki yüreðimde Yüreðini acýtmayan ak bir sýzý olayým içinde Býrak sevgili…
2218 
 Tutku  (Orhan TURAN)

Þimdi ikimizde öldük iþte! Sen topraðýn altýndasýn, bense üstünde!... Tutku denen þey hep böyle midir? Ýri siyah gözlerimden dökülen , boncuk boncuk gözyaþlarýmý, sonsuza ýrmak yapsam da, kýzýl ipek saçlarýndan bir salla o ýrmaktan geçsem, sana tutkuyu yazabilir miyim ki? Ellerimi mezar taþýn yaptým. Hep baþýn ucunda bekeleyecek unutma! Bire gün çýkýp gelmeyeceksn biliyorum. Ben hep yanacaðým. Ateþin kýrmýzý korunda, bir köz olarak ellerini ellerime uzatmak isteyeceðim ama, uzattýðým ellerimi, kutuplarýn dað buzullarýnda donmuþ olarak bulacaðým. Yýlmak yoktu caným deðil mi? Biz ölene kadar sevmeyecek miydik? Þimdi ikimizde öldük iþte! Sen topraðýn altýndasýn, bense üstünde!...
2219 
 Bir Milyon Þair…  (emre_onbey)

—bir milyon þair deðil; sen gel yeter ki tarifinle, hani yüreðindekiyle…
2220 
 Keþkelerin Azap Vakti  (Hasan Pamuk)

bilmem kaç mart geçer yare hasret bir gel dese o an biter gurbet

Önceki Sayfa  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 
62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 
93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118  Sonraki Sayfa

son eklenenler
Sevgili
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Mutluluk
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 7
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgili Hayat
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Bakýþlardaki Cesaret
Ahmet Zeytinci
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 6
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Tesirsiz Sözler 5
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sevgililer Günü
Aysel AKSÜMER
Deneme > Sevgi ve Aþk
Sarý Gelin
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Onun Sonbaharý
Yûþa Irmak
Deneme > Sevgi ve Aþk
Temel (Siz Ýç) Güdü
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk
Aþkýn Tarifi
Osman AKTAÞ
Deneme > Sevgi ve Aþk

Custom & Premade Book Covers
Book Cover Zone
Premade Book Covers

ÝzEdebiyat bir Ýzlenim Yapým sitesidir. © Ýzlenim Yapým, 2024 | © , 2024
ÝzEdebiyat'da yayýnlanan bütün yazýlar, telif haklarý yasalarýnca korunmaktadýr. Tümü yazarlarýnýn ya da telif hakký sahiplerinin izniyle sitemizde yer almaktadýr. Yazarlarýn ya da telif hakký sahiplerinin izni olmaksýzýn sitede yer alan metinlerin -kýsa alýntý ve tanýtýmlar dýþýnda- herhangi bir biçimde basýlmasý/yayýnlanmasý kesinlikle yasaktýr.
Ayrýntýlý bilgi icin Yasallýk bölümüne bkz.